Otřesné video: Herec z Krotitelů duchů byl napaden. Úder pěstí a Rick Moranis zůstal bezmocně ležet

Herec Rick Moranis
Herec Rick Moranis
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 10. 2020

Herec Rick Moranis (67) alias bláznivý Louis Tully z legendární duchařské komedie Krotitelé duchů byl napaden na ulici. Čin neznámého útočníka naštval i slavné hollywoodské celebrity, které nenechaly útok na oblíbeného komika jen tak.

Komediální herec Rick Moranis zazářil jako vtipný soused v kultovní klasice Krotitelé duchů. Na první říjnový den však nebude vzpomínat rád. Prožil totiž otřesný zážitek, když ho brzo ráno při chůzi na ulici nedaleko newyorského Central Parku napadl neznámý muž. Útok byl zcela náhodný a herec musel následně vyhledat lékařskou pomoc. Měl silné bolesti zad, hlavy a podezření na poranění kyčle. Případ už řeší policie, která vyhlásila pátrání po útočníkovi, kterého zachytily pouliční kamery.

Na celou situaci okamžitě zareagovaly i slavné hvězdy na sociálních sítích. Jednou z nich byl například herec Chris Evans (39). "Vaří se ve mně krev. Najděte toho chlapa. Nedotýkejte se Ricka Moranise,“ napsal na svém Twitteru pohledný představitel »marvelovského« Kapitána Amerika nebo Johnnyho Storma z Fantastické čtyřky. Komentář si neodpustil ani Ryan Reynolds (43), který před nedávnem s komikem spolupracoval na natáčení reklamy. "Měl jsem vědět, že Ricka nemáme vystavovat roku 2020. Rád slyším, že je v pořádku," připojil solidárně tweet herecký kolega, když Moranisův mluvčí potvrdil, že se komik zotavuje.

Kanadský herec, který začínal v rádiu, se přitom před časem vrátil do filmového světa po více jak dvaceti letech odmlky. Tehdy se po tragické smrti manželky Ann Rachel (†34) rozhodl naplno věnovat svým dvěma dětem – dceři Rachel a synovi Mitchellovi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.