Otřesný případ v nemocnici: Matka natočila, jak zdravotní sestra krutě zachází s malou holčičkou

Pacientka natočila zdravotní sestru při incidentu
Pacientka natočila zdravotní sestru při incidentu
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2020

Případ šokující nelidskosti otřásl nemocnicí v ruském městě Novosibirsk, kde jedna z žen zdokumentovala situaci, nad kterou zůstává zdravý lidský rozum stát. A těžko se dá uvěřit tomu, že se jednalo o incident v jinak chváleném zdravotnickém zařízení.

Irina Cherry byla na oddělení v novosibirské nemocnici Tuberculosis Hospital se svým dítětem a náhodně se během pobytu stala nechtěným svědkem otřesného a bezcitného zacházení s malou holčičkou. Místní zdravotní sestra totiž děvčátko odváděla do postele a následně ho surově chytla, zvedla za vlasy a hodila na matraci. Jenže to ještě netušila, že její čin natočila matka jiného dítěte, která s hrůzou sledovala, co se událo během krátké chvíle.

Irina Cherry si ke smůle členky zdravotnického personálu nemocnice rozhodně nenechala nic pro sebe a postarala se o to, aby se video a fotky dostaly na veřejnost. Případ už řeší také vyšetřovací výbor v Novosibirsku a byl svěřen také komisařce pro práva dětí v tamním regionu Naděždě Boltenko.

Sestra, která se dopustila otřesného zacházení s malým dítětem, byla mimo jiné propuštěna ze zaměstnání a dále se uvidí, jak bude za svoje kruté chování vůči nebohé holčičce potrestána.

Narození děťátka je snad pro každou maminku okamžikem, který je velmi emotivní. Ale někdy ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu