Ozařování a boj s rakovinou. Těžký rok Anny Slováčkové. Lidem popřála v novém roce hlavně zdraví

Anna Slováčková
Anna Slováčková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 1. 2021

Byla v boji se zákeřnou rakovinou statečná a ukazovala se bez vlasů, o které ji připravily chemoterapie. Anně Slováčkové (24) ale už vlasy dorostly a opět je na ní vidět radost z toho, že boj s rakovinou je pro ní zatím vítězný. "Snad bude nový rok pro všechny lepší," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka a zpěvačka, které lékaři diagnostikovali zhoubný nádor v oblasti hrudníku v roce 2019.

Ve velmi mladém věku se Anička dozvěděla od lékařů krutý verdikt. Začal boj o její zdraví. Prošla si drsnou léčbu chemoterapií a operací, která naštěstí z lékařského pohledu byla úspěšná. Ovšem aby lékaři měli jistotu, že se v těle mladé herečky a zpěvačky netvoří další »ložisko«, léčbu neukončili. Anička musela vydržet až téměř do konce roku, kdy byla na kontrole. V současnosti je její stav stabilní a neužívá žádné léky. I proto se těšila, až letošní rok uzavře.

"Silvestr byl poklidný, nic velkého se nedělo. Stejně se aktuálně nic nemůže. S rodinou jsem neslavila, máma byla doma, táta je mimo Prahu (S partnerkou Lucií Gelemovou na její chatě nedaleko Třeboně - pozn. red.) a brácha také byl někde mimo. Takže jen s přáteli," prozradila Anna Slováčková pro ŽivotvČesku.cz, jak přivítala příchod roku 2021.

"Lidem bych do nového roku popřála hlavně zdraví a pevné nervy. Byl to podivný rok a tak snad bude pro všechny ten letošní lepší," dodala Anna Slováčková pro ŽivotvČesku.cz a poukázala zejména na to, že epidemie koronaviru se postarala o velké změny v životech všech.

"

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.