Oznámení o rozchodu zmizelo. Monika Bagárová dojemně popřála Makhmudovi Muradovovi k narozeninám. Otce své dcery ukázala tak, jak ho dosud nikdo neviděl

Zpěvačka Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem
Zpěvačka Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 2. 2022

Jsou krušné dny zažehnány? Taková otázka se nabízí při pohledu na sociální sítě Moniky Bagárové (27), která popřála Makmudovi Muradovovi (32) k jeho 32. narozeninám. Přestože na konci prosince oznámila, že už netvoří pár, na Instagram nyní přidala video, které ho ukazuje v roli otce, a napsala k němu láskyplný vzkaz. Pro ŽivotvČesku.cz již dříve uvedla, jak zvládá roli maminky.

Definitivní konec vztahu s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem potvrdila Monika Bagárová na konci prosince a dala tak za pravdu dlouhodobým spekulacím o rozchodu. Jen několik týdnů později je ale její příspěvek, v němž na sociálních sítích rozchod oznamovala, pryč a profil jí znovu zdobí otec její dcery Ruminky.

Makhmud Muradov v úterý slaví 32. narozeniny a u této příležitosti pro něj Monika Bagárová vytvořila speciální video, které ho ukazuje jinak, než jak ho fanoušci vídají běžně. Drsňák z ringu, který umí rány rozdávat i přijímat, je v soukromí milujícím otcem, což dokazují zpěvačkou zveřejněné záběry.

Monika Bagárová už v minulosti před rozchodem přiznala, že vztah je složitý. Mohla za to především dlouhá doba, kterou Muradov strávil v Uzbekistánu a během které mohl svou dcerku i tehdejší přítelkyni vídat jen prostřednictvím telefonu. "Dá se to zvládat, když máte pomoc od rodiny a od někoho blízkého, ale nemyslím si, že je to pro každého. Chce to nastavit mantinely," řekla zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz v době, kdy se o rozchodu mezi ní a Muradovem začalo spekulovat.

Nyní pro změnu kolují spekulace o tom, že se pár usmířil a dal znovu dohromady, kterým koneckonců nahrává i to, že Monika Bagárová smazala příspěvek, v němž rozchod oznamovala. Ani zpěvačka ani zápasník se však nevyjádřili ve smyslu, že by znovu tvořili zamilovanou dvojici.

Video, které pohledná umělkyně nyní zveřejnila, je ale opatřeno vzkazem »We love you« - tedy v překladu milujeme tě. Jaký je aktuálně skutečně vztah mezi rodiči malé Ruminky je ovšem velkou neznámou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.