Reklama:

Padesátka na krku Moniku Binias už netrápí. O věku to není, uvedla s tím, že přišla o miminko

Monika Binias s manželem Petrem
Monika Binias s manželem Petrem
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2022

Influencerka Monika Štiková (49) již brzy oslaví své 50. narozeniny. Zatímco se řada žen tohoto čísla obává, hvězdičku reality show »Štiky« to nijak netrápí. "Je mi teď mnohem lépe než v některých obdobích, kdy jsem byla mladší," vysvětlila svůj postoj pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Monika Binias je sice matkou dospělých dcer Ornelly Koktové (29) a Charlotte Štikové (25), dokonce má již i vnoučata, stará se však rozhodně necítí. K duševní svěžesti jí pomáhá také manželství s mladým hokejistou Petrem Biniasem (25), který by mohl být jejím synem. Ona sama si takový vztah nemůže vynachválit, mladší partner podle ní ženě dodá životní energii a motivaci, aby se stále udržovala svěží.

Reklama:

Proto ji také vůbec neznepokojuje blížící se padesátka, kterou oslaví letos v létě. "Já si myslím, že o věku to vážně není. Je to spíše o tom, jak je člověk šťastný v osobním životě a jak se cítí. Když se podívám do minulosti, byly doby, kdy mi bylo mnohem hůř. Třeba když jsem byla nespokojená v předchozím manželství, měla jsem zdravotní problémy a přišla jsem o miminko. Dnes jsem vážně mnohem šťastnější," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz žena, která se nově věnuje také lifestylovému koučinku.

Ačkoli se jedná o kulaté narozeniny, žádnou bouřlivou oslavu Monika překvapivě neplánuje. "Žádná velká party není v plánu, protože se zrovna v tu dobu stěhujeme, a tak už nyní mám plné ruce práce s přípravami, takže to spíše necháme až na příští rok. Na druhou stranu - ke kulatým narozeninám člověk většinou dostane větší dárky, takže už se hrozně těším, protože překvapení mám ráda," popsala se šibalským úsměvem pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěná Monika Binias.

Její manžel Petr Binias, se kterým již několik let žije v Německu, je pověstný tím, že pro svou ženu rád nakupuje dárky a květiny, přestože jinak je podle Moniky spíše šetřivý. Narozeniny se tak jistě neobejdou bez pořádného překvapení.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: