Padl na kolena a požádal na horách krásnou partnerku o ruku. Julián Záhorovský se rozhoupal ke svatbě

Julián poklekl před svou partnerku a požádal ji o ruku
Julián poklekl před svou partnerku a požádal ji o ruku
Foto: Archiv Juliána Záhorovského
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 1. 2021

Finalista historicky první a zároveň nejslavnější pěvecké show v Česku Julián Záhorovský (35) se po roce vztahu rozhodl, že požádá svou partnerku Barboru o ruku. A slyšel jednoznačné »ano«. To znamená, že do roka a do dne se ze zpěváka stane ženatý muž. "Dlouho jsem přemýšlel, kde a kdy a jak to udělat," prozradil pro ŽivotvČesku.cz charismatický hudebník, který nakonec poklekl před svou osudovou partnerku na nejvyšším pohoří Česka.

Julián v půvabné Báře našel osudovou ženu a s její dcerou si skvěle rozumí. Stali se z nich opravdoví kamarádi. Žijí spolu rok a ve všem si absolutně rozumí. Teď udělali první velký krok, aby svůj vztah posunuli do stavu manželského.

"Partnerku jsem požádal o ruku na vrcholcích Krkonoš. Dlouho jsem přemýšlel, kde a kdy a jak to udělat, ale v době covidu se těžko něco plánuje, když se otevírá a uzavírá takřka ze dne na den. Prsten jsem u sebe nosil pár dní a čekal. Nakonec jsem Barču vzal na novoroční výšlap a řekl si, že bych nový rok mohl začít takto. Uprostřed ničeho se najednou vyjasnilo a já si řekl, že teď je ta chvíle. Nečekala to, ukápla slza a řekla »ano«," popsal Julián pro ŽivotvČesku.cz, jak požádal svou půvabnou partnerku o ruku.

Nastává tak otázka, jestli partneři nebudou do budoucna chtít ještě společného potomka. Julián se netají totiž tím, že by si přál v budoucnu velkou rodinu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.