Reklama:

Palačinkový dort k narozeninám: Tomáš Plekanec ukázal všechny čtyři děti pohromadě, nejstarší syn je jeho kopie

Manželé Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec s dcerou.
Manželé Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec s dcerou.
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 7. 2024

Bývalý hokejový útočník Tomáš Plekanec ukázal na sociální síti výjimečně všechny své děti. Dva syny, které má z předchozího manželství s Lucií Vondráčkovou, běžně neukazuje, a proto fanoušci měli radost, že mohou posoudit, komu jsou synové vlastně podobní. Nejstarší Matyáš skutečně jako by tatínkovi z oka vypadl. Všechny své ratolesti vyfotil pyšný táta u příležitosti 9. narozenin prostředního syna Adama. O tom, jaký je bývalý vrcholový sportovec otec, promluvila pro ŽivotvČesku.cz jeho manželka Lucie Šafářová.

Reklama:

Mladší syn Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance slavil deváté narozeniny už poslední červnový týden. Snímkem s palačinkovým dortem se čtyřnásobný otec pochlubil až nyní. Na fotografii, kterou sdílel na sociální síti, se sešly všechny jeho čtyři děti. Nejstaršímu Matyášovi je dvanáct a nejmladšímu Oliverovi jsou dva. Podle fanoušků je právě nejstarší Matyáš slavnému otci nejvíce podobný.

Reklama:

"Čas letí, užívejte prázdniny," napsal šťastný otec k fotografii všech svých ratolestí. V komentářích se objevila i odpověď jeho exmanželky Lucie Vondráčkové. "Užíváme s klukama, děkujeme," napsala zpěvačka. Jak ji lze chápat, ví zřejmě jen ona sama.

Bývalí manželé spolu před rozvodem vedli dlouhou soudní bitvu. Zpěvačka se musela vrátit z Montrealu zpět do České republiky, aby zde mohla probíhat střídavá péče. Plekanec se mezitím v Česku zamiloval do bývalé profesionální tenistky Lucie Šafářové.

S blondýnkou má Plekanec čtyřletou dceru Leontýnku a dvouletého syna Olivera. Sympatická sportovkyně pro ŽivotvČesku.cz promluvila půl roku po narození syna o tom, jaký je Plekanec tatínek.

"Tomáš je skvělý táta, nemůžu na něj říct jediné křivé slovo. Dětem se opravdu hodně věnuje. Starší kluci sice mají už hlavně svoje koníčky, například Matýsek skvěle plave, ale i tak se s nimi snaží trávit čas," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Lucie Šafářová. 

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: