Pamatujete na Alison z Melrose Place? Courtney Thorne-Smith má v 53 letech postavu dvacítky a tvář bez vrásek

Herečka se proslavila v seriálu Melrose Place
Herečka se proslavila v seriálu Melrose Place
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2020

Herečka Courtney Thorne-Smith (53) se proslavila rolí Alison Parkerové v populárním »devadesátkovém« seriálu Melrose Place, který bodoval u televizních diváků po celém světě. Na začátku letošního listopadu oslavila 53. narozeniny a těžko by jí někdo tento věk hádal, protože vypadá skvěle. Ale do jejího života zasáhla vážná nemoc, se kterou dlouhou dobu bojovala.

Rodačka z kalifornského San Francisca se zapsala do povědomí diváků jako Alison Parkerová v oblíbeném americkém seriálu Melrose Place, za kterým nestojí nikdo jiný než hvězdný producent nejúspěšnějších televizních hitů a spisovatel Darren Star (59). Herečka si zahrála partnerku Andrewa Shuea (53) alias Billyho Campbella, se kterým přeskočila jiskra i v osobním životě. Nějakou dobu spolu udržovali romantický vztah, ale nakonec se spolu rozešli. "Andrew je moc milý člověk, ale museli jsme se rozejít, mrzí mě to," přiznala sympatická blondýnka pro The Insider.

V červnu 2000 vstoupila do manželství s vedoucím divize biologických věd a genetikem Andrewem Conradem (56), ale jejich láska netrvala dlouho, protože se po několika měsících v lednu 2001 rozvedli. Až o pět let později se seznámila se svým současným manželem Rogerem Fishmanem, který je úspěšný podnikatel, autor knihy What I Know (v překladu Co já vím) a především otec jejich syna Jacoba (12), který se narodil rok po jejich svatbě. Fishman patří mezi slavné movité osobnosti a jeho žena na tom není jinak – jenom její majetek se odhaduje na hodnotu deseti milionů dolarů.

Courtney Thorne-Smith měla v minulosti problémy s poruchami příjmu potravy, které jí hodně zasáhly do života. "Hodně jsem cvičila, držela hladovky, s nutkavou potřebou jsem zkoušela spoustu diet. Potřebovala jsem řadu terapií a hodně času. Myslím si, že je to nekonečná práce, ale uvědomila jsem si, že můj život je důležitější než moje tělo," řekla herečka v rozhovoru pro The Insider.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.