Pamatujete na José Armanda z telenovely Esmeralda? V 54 letech zůstává svalnatým fešákem, který je stále šik

Fernando Colunga je i jako padesátník velmi atraktivní muž
Fernando Colunga je i jako padesátník velmi atraktivní muž
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 1. 2021

Telenovela Esmeralda patřila v devadesátých letech k celosvětovým televizním hitům a úspěch slavila také v České republice. Diváci mohli sledovat osudy slepé dívky, která se stala obětí nepřízně osudu a zamilovala se do bohatého dědice rodiny Peñarrealů. Právě hlavní hrdina José Armando, kterého ztvárnil mexický fešák Fernando Colunga (54), tehdy okouzloval dívky i ženy a charisma neztrácí ani po tolika letech jako padesátník.

Esmeralda, která vznikla na základě knižní předlohy úspěšné kubánské autorky Delii Fiallo (96), se televizním divákům poprvé představila 5. května 1997. V České republice ji pak vysílala TV Nova v roce 1999.

Vyprávěla příběh nevidomé dívky Esmeraldy, která oplývala krásou, ale nepřízní osudu skončila chudá a vytržená z prostředí své skutečné rodiny. Zahořela láskou k synovi rodiny Peñarrealů, bohatého a zprvu arogantního José Armanda, do jehož role byl obsazen mexický herec Fernando Colunga. V té době jako třicátník okouzlil ženské publikum a získal si obrovské množství fanoušků nejen mezi dospělými ženami, ale i mladými dívkami a naopak staršími dámami.

Vystudovaný inženýr, který se úspěšně prosadil v herecké branži a odstartoval poměrně slušnou kariéru, začínal v divadle, jak uvedl web femina.hu. Přesto, že se mu v oboru dařilo už před Esmeraldou, postava José Armanda jeho slávu vystřelila přímo raketově nahoru.

"Žiju stejně jako kdokoli jiný. Chodím s partnerkou do restaurací, do kina, máme úplně normální život. Nejsem typ, který by dělal něco pro svoje zviditelnění, abych si získal pozornost. Myslím, že díky tomuto přístupu média i lidé respektují mé soukromí," řekl Fernando Colunga v talk show Esta Nocha Mariasela úspěšné dominikánské moderátorky Mariasely Alvaréz Lebrón (60).

Představitel José Armanda nemluví veřejně o svém vztahu a není ani zastáncem sociálních sítí, na kterých se dnes prezentuje snad každá známá celebrita. V osobním životě je milovníkem adrenalinu – má rád závodní auta a motorky. Telenovela v hlavní roli s krásnou Leticií Calderón (52) si podle něj získala obrovské množství fanoušků.

"Telenovela Esmeralda byla opravdu dobrý projekt, který si získal velké publikum," uvedl pohledný herec s výškou 187 centimetrů, který má striktní zásady a jasnou představu o manželství. Před oltářem chce stanout až tehdy, kdy bude mít pocit jistoty, že to s jeho ženou bude opravdu až do konce života. V pracovním životě se dostal do sporu s mexickou mediální společností Televisa, když odmítl roli v jedné z nových telenovel a od roku 2016 se drží spíše mimo televizní obrazovky.

Některé role zůstanou úzce spjaty s jejich představitelkami. Pro herečku Leticii Calderón,...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu