Pamatujete na Kudrnatou holku? Alisan Porter shodila kudrny, obarvila se na blond a je z ní úspěšná zpěvačka

Alisan Porter jak si jí řada lidí pamatuje
Alisan Porter jak si jí řada lidí pamatuje
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2020

Zahrála si roztomilou holčičku s divokými kudrnami v komedii Kudrnatá holka. Herečka Alisan Porter (39), představitelka filmové Sue, dospěla a radikálně změnila image. Ale také se jí podařilo prorazit v hudebním průmyslu a zbavit se závislosti na alkoholu a drogách.

Americká herečka Alisan Porter (Alisan je obdoba jména Alice a znamená ušlechtilá a vznešená) zazářila jako drzá holčička Sue v rodinné komedii Kudrnatá holka, kde si zahrála po boku Jamese Belushiho (66). Film vypráví příběh dívenky z ulice, která se stane chytrým prostředkem k citovému vydírání a využívání laskavé advokátky Grey Elissonové. I když už jako dítě měla za sebou herecké zkušenosti například z filmu Rodičovství nebo Miluji tě k smrti, obrovskou popularitu tehdy devítileté Alisan odstartovala až role mazané Sue. Přesto všechno už nepřišla žádná velká nabídka, která by ji významně posunula dál.

V průběhu let si herečka prošla řadou problémů a někdy to pro ni nebylo vůbec lehké. Trpěla komplexy z nadváhy, se kterou dlouho bojovala. K tomu se připojily psychické problémy a únikem z nich se pro ni stala lahev alkoholu a příležitostně i drogy. K závislosti se přiznala na osobním blogu Lil’Mamas a nakonec o ní mluvila velmi otevřeně i v médiích. "Když se podívám na svůj život, vím, že to co mám, je díky mojí střízlivosti. Podařilo se mi odvrátit směr cesty, která mohla mít hodně zlý konec. Byla to temná strana, ke které jsem se otočila zády. Dostalo se mi požehnání od mé rodiny a dětí a nyní můžu pracovat dál na svojí kariéře," svěřila se v rozhovoru pro magazín People.

Dlouhá léta v sobě dvojnásobná maminka syna Masona (8) a dcery Ariy (6) ukrývala hudební talent, o kterém nikdo nevěděl. Herečka se rozhodla ukázat, co v ní je a zúčastnila se konkurzu 10. řady hudební soutěže The Voice. Svým vystoupením s písní Blue Bayou přiměla všechny porotce, aby se otočili na svých křeslech. Za koučku si zvolila americkou popstar Christinu Aguileru (39), která ji s nadšením přivítala v týmu. Probojovala se až do samotného finále a 24. května 2016 zvítězila a odstartovala dráhu sólové zpěvačky. V roce 2019 vydala třetí album Pink Cloud, které je podle jejích slov ódou na život, který přináší vzestupy a pády. Alison Porter má za sebou také mnoho změn vizáží, ale nakonec se obarvila do světlých odstínů, zhubla a sluší jí to víc než kdy dřív.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.