Pamatujete na potvoru z Melrose Place? Herečka Lisa Rinna vypadá skoro v šedesáti letech jako panenka Barbie

Lisa Rinna si zahrála v Melrose Place
Lisa Rinna si zahrála v Melrose Place
Foto: profimedia.cz

Americká herečka Lisa Rinna (57) se proslavila v roli potvory Taylor McBrideové v populárním »devadesátkovém« seriálu Melrose Place. Sympatická tmavovláska, která se věkem pomalu blíží k jubilejní šedesátce, však šálí stárnutí, jak to jen jde. Ale řada zlých jazyků mluví o tom, že za její krásou je více plastických zákroků, než je zdrávo.

Televizní osobnost a herečka Lisa Rinna, celým jménem Lisa Deanna Rinna, se dostala do povědomí diváků jako Billie Reedová v nekonečném seriálu Tak jde čas, který odstartoval na televizní stanici NBC už v roce 1965 a měl neuvěřitelných 13 922 epizod. Ale největší sláva přišla až s rolí potvory Taylor McBrideové v páté řadě populárního hitu hvězdných scénáristů Darrena Stara (59) a Aarona Spellinga (†83) Melrose Place. Svůdnou brunetku, která se v seriálu s manželem Kylem přestěhovala z Bostonu a stala se přebornicí na rozvracení vztahů obyvatel luxusního bytového komplexu ve West Hollywoodu v Los Angeles, někteří diváci za její náturu mrchy milovali a druzí zase bytostně nesnášeli.

Herečka, která se blíží k šedesátce, však na svoji kráse nechala zapracovat také šikovné ručičky plastických chirurgů a jejich »zkrášlujících« metod. Mnohonásobné úpravy rtů a botoxem sice její tvář nechaly omládnout o několik let, ale její půvab působí až příliš dokonale. Lisa Rinna ale lituje, že si do rtů v minulosti nechala vstříknout permanentní silikonovou výplň. "Byla jsem blázen, že jsem se jich vůbec dotkla. Ale poprvé to bylo skvělé," přiznala v rozhovoru pro magazín People. Na jedné z fotek připomíná svým vzhledem perfektně malovanou tvář ikonické dětské hračky – panenky Barbie.

Hvězda Melrose Place vstoupila do manželství s hercem Harrym Hamlinem (69) v roce 1997 a jsou spolu šťastní již třiadvacet let. Mají dvě dospělé dcery – Amelii Gray (19) a Delilah Belle (22). Mladší z nich si prošla problémy s anorexií. "Amelie má problémy s jídlem. Vidíte ji dělat dva kroky vpřed, jeden zpátky. Není to jednoduché, neřeknete si: Dobře, tak jo. Víš to, zvládneš to, máš to, pomůžeš jí. Tak to není," řekla dvojnásobná slavná matka, jak uvedl magazín DemotiX.

Krása je její doménou. Gabriela Jiráčková (21) je považována za českou Barbie, ikonickou p...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.