Pamatujete na potvoru z Melrose Place? Herečka Lisa Rinna vypadá skoro v šedesáti letech jako panenka Barbie

Lisa Rinna si zahrála v Melrose Place
Lisa Rinna si zahrála v Melrose Place
Foto: profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 11. 2020

Americká herečka Lisa Rinna (57) se proslavila v roli potvory Taylor McBrideové v populárním »devadesátkovém« seriálu Melrose Place. Sympatická tmavovláska, která se věkem pomalu blíží k jubilejní šedesátce, však šálí stárnutí, jak to jen jde. Ale řada zlých jazyků mluví o tom, že za její krásou je více plastických zákroků, než je zdrávo.

Televizní osobnost a herečka Lisa Rinna, celým jménem Lisa Deanna Rinna, se dostala do povědomí diváků jako Billie Reedová v nekonečném seriálu Tak jde čas, který odstartoval na televizní stanici NBC už v roce 1965 a měl neuvěřitelných 13 922 epizod. Ale největší sláva přišla až s rolí potvory Taylor McBrideové v páté řadě populárního hitu hvězdných scénáristů Darrena Stara (59) a Aarona Spellinga (†83) Melrose Place. Svůdnou brunetku, která se v seriálu s manželem Kylem přestěhovala z Bostonu a stala se přebornicí na rozvracení vztahů obyvatel luxusního bytového komplexu ve West Hollywoodu v Los Angeles, někteří diváci za její náturu mrchy milovali a druzí zase bytostně nesnášeli.

Herečka, která se blíží k šedesátce, však na svoji kráse nechala zapracovat také šikovné ručičky plastických chirurgů a jejich »zkrášlujících« metod. Mnohonásobné úpravy rtů a botoxem sice její tvář nechaly omládnout o několik let, ale její půvab působí až příliš dokonale. Lisa Rinna ale lituje, že si do rtů v minulosti nechala vstříknout permanentní silikonovou výplň. "Byla jsem blázen, že jsem se jich vůbec dotkla. Ale poprvé to bylo skvělé," přiznala v rozhovoru pro magazín People. Na jedné z fotek připomíná svým vzhledem perfektně malovanou tvář ikonické dětské hračky – panenky Barbie.

Hvězda Melrose Place vstoupila do manželství s hercem Harrym Hamlinem (69) v roce 1997 a jsou spolu šťastní již třiadvacet let. Mají dvě dospělé dcery – Amelii Gray (19) a Delilah Belle (22). Mladší z nich si prošla problémy s anorexií. "Amelie má problémy s jídlem. Vidíte ji dělat dva kroky vpřed, jeden zpátky. Není to jednoduché, neřeknete si: Dobře, tak jo. Víš to, zvládneš to, máš to, pomůžeš jí. Tak to není," řekla dvojnásobná slavná matka, jak uvedl magazín DemotiX.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.