Pana Janáčka bych si vzala i teď. Aňa Geislerová slaví výročí svatby, manželovi napsala zamilovaný vzkaz

Aňa Geislerová
Aňa Geislerová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 12. 2022

Herečka Aňa Geislerová (46) je již téměř dvě dekády šťastně vdaná. S manželem Zdeňkem Janáčkem (44) právě slaví již 19. výročí svatby. Pro ŽivotvČesku.cz se oblíbená umělkyně podělila o své pocity.

Jedna z nejlepších českých hereček Aňa Geislerová je již 19 let vdanou paní, což je v dnešní době poměrně vzácné. S manželem, režisérem Zdeňkem Janáčkem, mají tři děti - Bruna Fidelia (18), Stellu Ginger (15) a Maxe (9). A přestože ani jejich vztah nebyl vždy bez mráčku, v úterý slavili výročí.

"No, on mě asi ne, ale já bych si pana Janáčka vzala i teď. 6. 12. 2003 to začalo a ta sklenka na přípitek byla slušně velká, to taky pořád platí. A byli jsme tam jen my dva. A svědky jsme si našli v kavárně na náměstí. No jo. No a pšt, on nechodí na Instagram, takže neví, co tu tropím. Pšt," vyznala se na sociální síti oblíbená umělkyně.  

Pro redakci ŽivotvČesku.cz Aňa Geislerová sérii snímků z tajné svatby, o které i nejbližší rodině s manželem řekli teprve po roce, okomentovala velmi stručně. "Je to hezké, že? Asi k tomu vlastně nic říkat nechci, zkrátka máme výročí," uvedla a bylo znát, že je v životě mimořádně šťastná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.