Panečku, ta podoba je neuvěřitelná. Lucie Zedníčková vyvedla do společnosti dceru Amélii. Vypadaly jako dvojčata

Lucie Zedníčková s dcerou
Lucie Zedníčková s dcerou
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 11. 2021

V závěru týdne řada známých osobností dorazila na křest nového kalendáře Báry Mottlové (35) do hotelu Alchymist Grand Hotel and Spa. Mezi nimi se objevila také herečka Lucie Zedníčková (52) v doprovodu své dcery Amélie Pokorné (17). Na první pohled z nich vyzařoval blízký vztah, který se dal hádat už jen třeba kvůli tomu, že v tomto případě jablko nepadlo daleko od stromu. “S dcerou toho máme společného mnoho. No vlastně bylo by divné, kdyby tomu tak nebylo," řekla s úsměvem na tváři v úvodu pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Bára Mottlová pokřtila ve čtvrtek svůj kalendář Savour, jehož hlavním důvodem vzniku jsou charitativní účely. Celý výtěžek totiž poputuje na konto nemocného desetiletého chlapce Bohouška, který bojuje s nepříznivou diagnózou - do pár měsíců mu hrozí ochrnutí a podle odborníků má před sebou maximálně deset let života. Kromě rodiny zmíněného chlapce se na křest dostavila řada známých osobností, včetně herečky a moderátorky Lucie Zedníčkové v doprovodu dcery Amélie Pokorné. Tu někteří diváci už spatřili na prknech, která znamenají svět, ale také v několika seriálech.

Oblečené dorazily obě dámy v jednoduchých ale stylových outfitech v pánském stylu a bylo vidět, že si daly záležet na tom, aby spolu ladily. Přirozeně se tak nabízí otázka, zda nachází společnou řeč i v něčem jiném, než je oblékání. "Jsme si podobné hodně. Vlastně to tak mám s oběma svými dětmi, my jsme totiž všichni narození ve Štíru, takže máme opravdu podobné povahy," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Lucie Zedníčková, která je adoptivní dcerou herce Pavla Zedníčka (72), má se svým dnes již bývalým manželem Vítem Pokorným (56) dvě děti, Amélii (17) a Mikuláše (24), který oproti své sestře se našel spíš v muzice - je úspěšný klavírista a hraje na několik dalších hudebních nástrojů. Na rozdíl od své sestry se však na veřejnosti příliš neobjevuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.