Pánové, u téhle podívané se zapotíte. Čtyřicetiletá a krásná Jana Bernášková se pochlubila nebezpečným snímkem v negližé

Herečka Jana Bernášková
Herečka Jana Bernášková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2021

Oblíbená herečka Jana Bernášková patří mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu a její věk by si jí málokdo dovolil odhadnout. Ve čtyřiceti letech má tvář bez vrásky a co víc, postavu absolutní bohyně. Tu nyní ukázala ve spodním prádle, se skromností ale říká, že iluzi dokonalého těla vytváří způsob, jakým byla fotografie zachycena. "To dělají vysoké podpatky, je to také focené zespodu a černobílé," řekla pro ŽivotvČesku.cz Jana Bernášková.

Jana Bernášková patří mezi ty šťastné ženy, jejichž věk sice roste, ale na jejich vzhledu se to vůbec neodráží. Oblíbená herečka, která ztvárnila například Ivetu Hájkovou v populárním seriálu Vyprávěj a naposledy se objevila v komediálním seriálu Co ste hasiči, se nyní na sociální síti ukázala ve spodním prádle. Se skromností ale odmítla, že by její postava byla perfektní.

"Já nemám vůbec dokonalou postavu. To dělají vysoké podpatky, je to také focené zespodu a černobílé. Je to udělané tak, aby to tak vypadalo, ale není to tak. Manžel je filmař, tak to tak vyfotil," popsala vznik snímku pro ŽivotvČesku.cz uměleckým talentem oplývající herečka.

Leckterá žena by za recept na to, jak mít postavu jako Jana Bernášková, dala cokoliv. A navíc ještě když nedře v posilovně do úmoru a k tomu ani nedodržuje striktní jídelníček. "Řekla bych, že k výšce mám optimální váhu, ale nemám nic speciálního, co bych dělala," přiznala pro ŽivotvČesku.cz herečka, jejíž luxusní postava na provokativním snímku v mužích musí zákonitě budit touhy a v ženách závist.

Fotografie ve svůdném spodním prádle, podpatcích a župánku nezveřejnila herečka jen tak. Objeví se tak ve filmu a tak divákům předem ukázala, na co se mohou těšit. Fotografie tak neslouží k nahlédnutí do jejího soukromí, ale k nahlédnutí do pracovního života.

"Je to kostým do filmu. Byl požadavek, abych byla ve spodním prádle, což jsem odmítla, protože by to nebylo to, co si oni představovali a každopádně já bych se necítila. Tak jsme se domluvili na župánku a do něj se dá schovat všechno. Je to přiměřené věku, přeci jen je mi čtyřicet," dodala skromná Jana Bernášková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.