Pár Josef Maršálek a Adriana Mašková dotančil. Dvojnásobný vítěz StarDance promluvil o náročnosti stávající fáze soutěže

Josef Maršálek a Adriana Mašková
Josef Maršálek a Adriana Mašková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 12. 2023

Jako v předchozích sobotách, tak i první prosincová znamenala, že počet tanečních párů se v oblíbené show StarDance opět zúží. Osmé kolo přivítalo posledních pět soutěžních párů. A i když v sedmém benefičním kole se nevyřazovalo, teď se vše vrátilo do standardu. Porotci a diváci bodově rozhodli o tom, že se se soutěží rozloučí Josef Maršálek a Adriana Mašková. Pro ŽivotvČesku.cz k aktuálnímu dílu soutěže hvězdný tanečník Jan Onder uvedl, že účastníci si procházejí skutečně fází, která je náročná.

I uplynulý díl taneční show StarDance byl specifický - páry zatančily dva tance - jeden byl sólový a druhý s taneční skupinou (company). Na parketu páry předvedly slowfox, quickstep a cha-chu.

Pro ŽivotvČesku.cz zkušený profesionální tanečník Jan Onder uvedl, že zbylých pět párů se nacházelo ve fázi soutěže, která je opravdu už velmi náročná.

"Když se ohlédnu za svou účastí ve StarDance, tak my už jsme v této fázi toho opravdu měli »plné kecky«, jak se lidově říká. Páry plně osm týdnů tančí, tvoří choreografie, je to opravdu náročné. A co mám informace, tak v současnosti trénují opravdu hodně a mnoho hodin. Vítěz už je skoro každý, i když může být jen jeden," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Onder, který je dvojnásobným vítězem taneční soutěže StarDance.

Naposledy se loučil pár Lenka Nora Návorková a Marek Adamczyk, následovalo benefiční kolo, kdy se nevyřazovalo, aktuálně soutěž opustila dvojice Josef Maršálek a Adriana Mašková, kteří se paradoxně těšili velké oblibě.

Do devátého kola nastoupí už jen čtyři páry:

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, Iva Kubelková a Martin Prágr.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.