Reklama:

Pařba až do rána. Lela Vémola ukázala, co se dělo po vyhraném zápase manžela Karlose

Lela a Karlos Vémolovi
Lela a Karlos Vémolovi
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2024

Po triumfálním vítězství Karlose »Terminátora« Vémoly v pražském Edenu spadl velký balvan ze srdce nejen jemu, ale i jeho manželce, která s ním náročnou přípravu na zápas prožívala. Lela Vémola si oddechla, jelikož už pár prohraných zápasů se svým mužem zažila a jistě to nebylo nic příjemného. Vítězná atmosféra sálala ze všech členů týmu bijce a nejvíc ze šťastné blondýnky, která se po zápase odvázala s přáteli a manželem v jednom z vyhlášených pražských klubů. Lela sdílela na svém instagramovém profilu záběry z auta, kdy odjížděli v půl šesté ráno z after party. Průběh »odvety století« okomentoval pro ŽivotvČesku.cz špičkový trenér MMA David Vyvážil.

Reklama:

Lela Vémola podporovala svého muže od začátku přípravy na zápas až do samotného konce, kdy její »Terminátor« dokázal porazit slovenského rivala Attilu Végha. Jako vždy ho na turnaj vnadná blondýnka doprovázela a tentokrát ho podpořila i vlastnoručně zdobenou bundičkou, na které se třpytil známý Vémolův slogan »Lvi žerou první«.

Reklama:

Lela po zápase ve svém »instastories« uvedla, že je šťastná ona i celá jejich rodina, jelikož Karlos na vítězství čekal dlouhých pět let. Veškerý stres a napětí opadly už ve druhém kole zápasu, kdy Vémola Attilu Végha nepustil ze své smyčky.

Po výhře následovala bujará party v jednom z proslulých pražských klubů, kde se triumfální vítězství slavilo. Z »instastories« Lely vyplývá, že party se protáhla do ranních hodin. "Je půl šesté ráno a my jedem na snídani," říká její kamarádka ve videu, na kterém je Lela viditelně společensky unavená.

»Odvetu století« okomentoval pro ŽivotvČesku.cz špičkový trenér David Vyvážil ze slavného pražského MMA klubu Renegade Prague Gym. 

"Rozhodně nešlo o příběh, který jsme viděli v prvním zápase. Nešlo ani vyloženě o technickou záležitost, ale dalo by se to přirovnat k hospodské bitce. Vémola si šel za vítězstvím, šel si za tím ve svém typickém stylu přes úder a ve druhém kole nasadil Véghovi škrcení –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ takzvaný arm triangle. Z toho se Attila už nedokázal vyprostit. Tím byla celá záležitost skončena," popsal Vémolovo vítězství David Vyvážil.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: