Parťačka Horatia z Kriminálky Miami prošla proměnou. Emily Procterová je i přes stárnutí stále nádherná

Emily Procterová a David Caruso
Emily Procterová a David Caruso
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 7. 2022

Seriál Kriminálka Miami, který byl vysílán v letech 2002–⁠2012, přinesl slávu nejen představiteli Horatia, ale i jeho kolegyni. Krásná Emily Procterová (53) hrála Calleigh a leckomu svýma modrýma očima brala dech. Přestože zestárla a nabrala pár kilogramů, je i dnes krásná. O časech na natáčení promluvila pro magazín Parade.

Emily Procterová se neřadí k herečkám, které by získávaly záplavy velkých rolí. Tou nejzásadnější, kterou za svou kariéru ztvárnila, je role Calleigh v seriálu Kriminálka Miami. Jako jedna z parťaček Horatia Canea byla pro pány lákadlem k televizním obrazovkám, její krása totiž leckomu brala dech.

V dnešní době se Procterové v herectví příliš nedaří. V seriálu se naposledy objevila v roce 2013 a její filmová kariéra je o to víc zanedbatelná. Dodnes proto ráda vzpomíná na dlouhé roky strávené na natáčení Kriminálky Miami, během kterých dokonce stihla i nepozorovaně otěhotnět a přivést na svět dceru.

"Už na začátku mého těhotenství mi produkce jasně řekla, že ho do seriálu zahrnovat nebudeme. Připadalo mi to jako škoda a omyl, ale později mi došlo, že to pro mě je požehnání. Aby bříško nebylo vidět, nemohla jsem jezdit na externí lokace a natáčela jsem jen v laboratoři. A čím víc jsem rostla, tím výš kamera mířila," řekla Emily Procterová v rozhovoru pro magazín Parade.

Hereččina dcera Pippa letos oslaví už 12. narozeniny, sama tak nemá šanci si z natáčení cokoliv pamatovat. Její maminka se s ní ale ráda dělí o vzpomínky na to, jak se krátce před jejím narozením z kolegů stali hodní strýčkové a tetičky.

"Mnoho kolegů za mnou přišlo s dárečky pro miminko, tedy s výbavičkou. Bylo vtipné sledovat ty vysoké, statné a opálené muže, jak drží v rukou tak malé věci. Zírala jsem, že věděli, co se mi opravdu bude hodit. Všichni, s kým jsem hrála, byli opravdu skvělí. Dceru jsem pak mohla na natáčení vodit bez obav, protože jsem věděla, že bude v nádherném prostředí," dodala Emily Procterová, která prošla proměnou související s věkem, ale jiskru neztratila.

Herec David Caruso (65) se nejvíce proslavil jako Horatio Caine v seriálu Kriminálka Miami...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.