Parťačka Xeny je krásná padesátnice. Renée O'Connorová vzhledem popírá stárnutí

Herečka Renée O’Connorová
Herečka Renée O’Connorová
Foto: Profimedia.cz

Seriál Xena odehrávající se ve starověkém Řecku byl napříč diváky obrovským hitem. Nebylo to jen zásluhou Lucy Lawlessové (52) coby hlavní hrdinky, ale i její parťačky Gabriely. Tu ztvárnila krásná Renée O'Connorová (50), jež je dnes okouzlující ženou, která se stárnutí vyhýbá velkým obloukem. Prozradila, čím se udržuje fit.

Fanoušci seriálu Xena si oblíbili nejen jeho hlavní hrdinku, ale i její parťačku. Modrooká blondýnka Gabriela uměla nepřátelům zavařit stejně, jako Xena samotná a navíc u toho byla půvabná. Její představitelka Renée O'Connorová je krásná dodnes.

V únoru Renée oslavila padesátiny a stárnutí je stále ještě kilometry pozadu. Pracuje na sobě totiž skoro stejně intenzivně jako v době, kdy se jen v lehkém oděvu objevovala v oblíbeném seriálu. "Cvičím šestkrát do týdne, ráno nebo večer, záleží, jak to stíhám," uvedla herečka v rozhovoru pro deník The Los Angeles Times.

Pohyb je pro O'Connorovou neodmyslitelnou součástí života. "Věnuji se hlavně kardiu. Hodina běhu, dvě hodiny chůze nebo například aerobik. I můj manžel se rád hýbe, chodíme třeba bruslit nebo lézt po skalách, to je pro mě, jakožto pro malou ženu, výzva," vysvětlila svůj režim seriálová Gabriela.

Herec Julian McMahon (52), který se nejvíce proslavil jako Christian v oblíbeném seriálu P...

Pro Renée je klíčové, aby se nesrovnávala s jinými slavnými ženami. "Už když jsem hrála v Xeně jsem byla proporčně jiná než ostatní herečky, ty měly postavy jako modelky. Já jsem ale byla vždy pyšná na to, že nejsem vyloženě štíhlá, že jsem spíš atletická. Cítím se silná a zdravá," doplnila nestárnoucí a sebevědomá herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.