Partner Emmy Smetany slaví 32. narozeniny. Od ženy jsem dostal chutný dárek, prozradil Jordan Haj

Jordan s partnerkou Emmou.
Jordan s partnerkou Emmou.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 10. 2020

Jordan Haj (32) je hvězdným účastníkem sedmé řady soutěže plné kostýmů a parádních proměn. A ve čtvrtek 1. října slaví své dvaatřicáté narozeniny. Ovšem rozhodně je nebude slavit tak, jak je zvyklý. "Prakticky celý den strávím pracovně," prozradil pro ŽivotvČesku.cz talentovaný umělec.

Další řada soutěže Tvoje Tvář má známý hlas, ve které Jordan týden co týden předvádí v kostýmu a masce slavné interprety, mu dává časově zabrat. A i když dnes slaví své narozeniny, pompézní oslavu nemá v plánu.

"Na své narozeniny natáčím. Takže ráno jsem vstával brzy a poté, co jsem odvezl dceru ze školky, tak zkoušíme. A probíhají celodenní přípravy, tudíž strávím přibližně 80 procent celého dne ve studiu. Ale večer se shledám s ženou, která mi už ve středu připravila chutný dárek. Místo dortu uvařila moje oblíbené thajské jídlo," prozradil velmi nadšeně Jordan pro ŽivotvČesku.cz.

Velkou oslavu nechystá, a to kvůli současné epidemii, která si vyžádala řadu restriktivních opatření.

"Jinak to nemám moc jak oslavit. Takže maximálně v rodinné kruhu, ale kvůli vládním omezením by bylo poměrně riskantní dělat nějakou větší oslavu, takže to odložím na čas, kdy to bude vhodnější," dodal sympatický Jordan s tím, že žádné osobní přání nemá, ale užívá si života tak, jak ho má aktuálně nastavený.

"

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.