Partner Lucie Vondráčkové tak, jak ho neviděla ani sama zpěvačka. Petr Vojnar se pochlubil synem a Olafem

Petr Vojnar se synem
Petr Vojnar se synem
Foto: Se svolením Petra Vojnara
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 12. 2021

Jsou to tři měsíce zpět, co Lucie Vondráčková (41) přiznala, že není sama. Jejím partnerem je Petr Vojnar (45), se kterým se blíže poznala na natáčení videoklipu. Od té doby tvoří partnerskou dvojici. I když nejsou tak často spolu vidět, což vysvětlují pracovními povinnostmi, mají k tomu všemu ještě rodičovské závazky. Moderátor se aktuálně pochlubil svým téměř pětiletým synem Sebastianem. "Jsme spolu pořád a jak napadl sníh, bylo jednoznačné, že se jde na sněhuláka," popsal redakci ŽivotvČesku.cz, jak si užili první sněhovou nadílku.

Před třemi lety se vztah Petra Vojnara a jeho partnerky - matky jeho syna - ocitl v bodě, kdy už to nešlo dál. Přišel rozchod a po čase, kdy emoce ustoupily, se z nich stali lidé s chováním na běžné sousedské úrovni. S bonusem, že spolu vychovávají syna.

"Mám Sébu poměrně často, protože maminka hodně pracuje, a tak jsme spolu každý týden tři, čtyři dny. Máme s jeho maminkou dobrý vztah a já jsem spokojený. Takže se Sébou vymýšlíme pořád nějaké aktivity, no a přiznám se, že na sníh jsme se hodně těšili, protože plán byl vytvořit sněhuláka Olafa," popsal pro ŽivotvČesku.cz moderátor.

Jeho partnerka Lucie Vondráčková má závazky rovnou dva. Vychovává totiž syny Matyáše (9) a Adama (6) z předchozího manželství s hokejistou Tomášem Plekancem (38).

Již dříve Petr Vojnar uvedl, že kluci si společně rozumí. "Můj syn Sebastian se už se syny Lucky poznal. A vycházejí spolu dobře, kluci k Sébovi přistupují hezky. Lucky kluci jsou starší, ale berou ho jako mladšího kluka, kterého opečovávají," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar před několika týdny o kamarádství svého syna s potomky Lucie Vondráčkové. Nemůže být, soudě dle snímku, pochyb, že se moderátor těší, až znovu Česko pokryje sněhová peřina a on se společně se zpěvačkou a dětmi vrhne na pořádnou koulovačku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.