Partner Lucie Vondráčkové žije nenáročný život. Luxusní vozy patří ženám, mně stačí MHD, říká zamilovaný Petr Vojnar

Moderátor Petr Vojnar
Moderátor Petr Vojnar
Foto: ŽivotvČesku
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 8. 2021

Zpěvačka Lucie Vondráčková (41) a moderátor Petr Vojnar (45) prožívají romantické léto a potvrdili, že tvoří pár. "Je to citlivé, ale nebudu lhát, že to tak není," řekl pro ŽivotvČesku.cz bývalý člen skupiny T-Boyz, o kterém se ví, že si nikdy nepotrpěl na rozmařilost. S Luckou Vondráčkovou mají společné také to, že si nepotrpí na velká gesta a žijí skromně. Oba je možné například často potkat v MHD, kde nenápadně splynou s davem. Nenáročný způsob cestování je jim bližší než chlubení se drahými auty. "Autobusem jezdím běžně, po autu jsem nikdy netoužil," přiznal pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar, který nyní tráví volno u svého tatínka.

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar svůj vztah intenzivně netajili, ale ani ho na sociálních sítích nedávali na odiv. Společný pracovní projekt a podobný pohled na život zažehly jiskry, které znamenají, že český kulturní rybníček má nový pár. Oba k sobě podle informací redakce ŽivotvČesku.cz našli cestu už před několika týdny.

Vztah dvou hudebních hvězd, které spojuje i to, že jsou starostlivými rodiči, tak není na úplném začátku, ale rozvíjí se do hlubší podoby. "Ano, mohu to potvrdit. Skutečně spolu s Luckou tvoříme pár. Víc k tomu nechci říkat. Je to citlivé, ale nebudu lhát, že to tak není. K tomu není důvod," řekl v pondělí pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar.

Známý moderátor si aktuálně užívá dovolenou se svým synem. Petr Vojnar je přesvědčen, že člověk si může odpočinout, aniž by se trmácel k moři, proto letos volil českou variantu.

"Zastihli jste mě na Lounsku u dědy mého syna, jsme tedy u mého táty. Jsme tu na pár dnů a nechceme nic řešit. Je to fajn. Autobusem jezdím běžně, po autu jsem nikdy netoužil. Auta jsem vždy kupoval jen partnerkám, takže luxusní vozy patří jim," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz čekání na autobus na nenápadné zastávce.

Možná i ta skutečnost, že Petr Vojnar nejde s davem a nepotřebuje exhibovat v drahém autě, mohla na Lucii Vondráčkovou zapůsobit. Také ona ušla velký kus cesty a dnes ví, že to nejcennější je důvěra a láska. Mnoho lidí si při oznámení vztahu řeklo, že jsou přeci hodně nesourodým párem, ale nakonec realita může být taková, že k sobě zapadli jako dvě kostičky do jemné mozaiky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.