Partnera Emmy Smetany do krve v Praze zmlátil sekuriťák. Dostal ránu, spadl, pak další, uvedla moderátorka. Skončil jsem v nemocnici, potvrdil Jordan Haj. Rvačku řeší policie

Jordan Haj a Emma Smetana
Jordan Haj a Emma Smetana
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2022

Emma Smetana (34) si prožila chvíle hrůzy, které jen tak nevymaže ze své paměti. Její partner, hudebník Jordan Haj (33), byl v sobotu podle tvrzení moderátorky napaden ochrankou v areálu Žluté lázně v Praze. Incident se stal během jeho vystoupení. "Jordy dostal rovnou první ránu. Na zemi pak další dvě," popsala moderátorka a zpěvačka s tím, že následně hudebník putoval do vinohradské nemocnice, kde mu musel lékař sešít tržnou ránu nedaleko oka. Stačilo prý málo, aby přišel částečně o zrak. Pro ŽivotvČesku.cz Jordan Haj konflikt potvrdil. Redakce oslovila i mluvčího policie.

Moderátorka Emma Smetana a muzikant a herec izraelského původu Jordan Haj tvoří pár již od roku 2009. Vychovávají spolu dvě děti - dcery Lennon Marlene a Ariel. A po sobotní události se život celé rodiny mohl proměnit v noční můru. Alespoň tak o tom informovala dvojnásobná maminka na svém Instagramu.

"Děkujeme plastice na pražských Vinohradech za ty tři stehy, asi to bude za pár dní OK. Napadení řeší policie, být to o centimetr vedle, mohly mít moje holčičky poloslepého tatínka. Jordy se v rámci možností drží naprosto obdivuhodně," uvedla Emma Smetana, co se dělo po incidentu ve Žlutých lázních, při kterém její partner podle dostal několik ran, jak tvrdí oba partneři.

"Je to tak, všechno, co Emma uvedla, se stalo. Byl jsem v nemocnici, mám tři stehy. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat," potvrdil slova své partnerky na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz hudebník a následně už neodpověděl na další otázku ohledně konfliktu a ukončil silně nezdvořile - beze slova - hovor.

Podle tvrzení moderátorky a zpěvačky se celá událost měla stát tak, že zaměstnanec ochranky odmítl vpustit do areálu novináře, který měl s partnery domluvený rozhovor.

"Po půl hodině, kdy jsme to neúspěšně řešili vysílačkami přes produkci festivalu, jsme se s Jordym pro něj rozhodli dojít ke vstupu osobně. Sekuriťák mi vytrhával z ruky pásku, kterou jsem pro novináře donesla, a mluvil sprostě. Jordy ho dost důrazně poprosil, aby se choval slušně a rovnou dostal první ránu," popsala Emma Smetana, jak celá dramatická událost podle ní vznikla, a následně ke svému sdělení ještě připsala marketingové věci v rámci akcí, na kterých je fanoušci mohou spatřit.

Redakce ŽivotvČesku.cz kontaktovala mluvčího pražské policie Richarda Hrdinu, který potvrdil, že skutečně došlo v sobotu k incidentu mezi dvěma muži. "Mohu potvrdit, že došlo k napadení v sobotu odpoledne ve Žlutých lázních mezi dvěma muži a celou událost v současnosti policie šetří jako přestupek proti občanskému soužití," uvedl.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.