Partnerka by chtěla druhé dítě už teď, já až za rok, říká Bohuš Matuš, který se bude v květnu ženit

Zpěvák Bohuš Matuš
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 2. 2021

Začátkem loňského prosince se mu narodila vysněná dcera Natálie, teď už počítá dny do svatby. Zpěvák Bohuš Matuš (47) pro ŽivotvČesku.cz prozradil, kdy vstoupí do manželství se svou sedmnáctiletou přítelkyní. "Svatba bude v květnu, až bude partnerce přesně 18 let," řekl respektovaný zpěvák s tím, že v příštím roce by si uměl představit, že počne druhé dítě.

Začátkem loňského října se partneři přestěhovali do většího bytu o velikosti 3+1 do pražských Bohnic, kde žijí spokojený život. Vychutnávají si každý okamžik s nedávno narozenou dcerou Natálií. A teď je čeká svatba.

"Svatba bude v květnu, až bude partnerce přesně 18 let. Myslím, že budeme mít krásný svatební den, pomalu se na to připravujeme," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který se netají tím, že s partnerkou se baví o druhém potomkovi.

"Lucka by chtěla druhé miminko už teď, já až tak za rok. Chtěli bychom oba ale chlapečka," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který v současnosti kvůli vládním opatřením nemůže pracovat.

"Dříve jsem si myslel, že covid je jen jakási chřipečka, nechal jsem se ovlivnit názorem lidí. Teď si myslím, že jde skutečně o vážnou věc, která je nebezpečná. Moc bych si přál, abychom epidemii společně porazili a mohlo se zase normálně žít," dodal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který v současnosti žije z úspor.

Dcera Bohuše Matuše na svět přišla v neděli 6. prosince 2020 ve 22:47 a vážila téměř čtyři kilogramy. Jméno dostala Natálie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.