Partnerka Karlose Vémoly promluvila o jménu pro miminko. Máme to rozdělené, říká Lela Ceterová

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Karlos Vémola a Lela Ceterová
Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Zápasník MMA Karlos Vémola (35) a jeho partnerka Lela Ceterová (31) by rádi stihli v červenci svatbu, aby jejich druhý potomek přišel do tradiční rodiny. Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že už se doma bavili o jménu, i když zatím neví ani pohlaví děťátka. "Vůbec nevím, zda si necháme pohlaví miminka zjistit. S Karlosem jsme si právě říkali, že nyní se možná necháme překvapit," uvedla zápasníkova partnerka pro ŽivotvČesku.cz.

Na konci dubna slavný pár ohlásil, že malá Lilinka dostane sourozence. Ještě před porodem proběhne svatba, ze které má Lela Ceterová trochu zamotanou hlavu. S organizací veselky naštěstí pomáhá svatební agentura. "Svatba bude v červenci, ale pořád sledujeme aktuální situaci, jak to bude. Pořád se ta opatření mění, tak ani nevíme, kolik hostů pozveme. Člověk netuší, co bude zítra, natož abychom věděli, co bude za dva měsíce," přiznala Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že v současné době ji trápí nevolnosti.

"Někdo má ranní nevolnosti, já je mám celý den. Skáče to sem a tam, každý den je to trochu jiné - sama nevím, na čem to záleží. Jsem ale ráda, že se pořád držím, přesně v tomto období když jsem čekala dvojčata, jsem skončila v nemocnici. Tehdy mi bylo opravdu zle a fakt jsem to nezvládala. Mám dnes Lilinku, v hlavě to mám také jinak nastavené, pořád mám zafixováno, že tu pro dceru musím být 24 hodin denně a vše zvládat. Přeci jen tehdy jsem dítě neměla a neměla jsem takovou zodpovědnost. Tehdy jsem to prožívala jinak, dnes se prostě zapřu a jedu dál. I když je člověku zle, tak stejně se musím postavit na nohy a vše zvládnout. Myslím si, že jako žena jsem dnes silnější a odhodlanější, i když je jasné, že se také snažím hodně odpočívat. Mám štěstí, že Lilianka si umí hrát sama s hračkami, tak mi dá aspoň pár minut, abych se mohla natáhnout na gauči," popsala pro ŽivotvČesku.cz sympatická Lela, která je na konci druhého měsíce těhotenství.

I když Karlos Vémola často trénuje a má na starosti i jiné projekty, tak ho Lela chválí, doma rozhodně není na obtíž. Naopak se snaží pomáhat. "Karlos je plně vytížený, i když je po operaci, tak odpočívat neumí, on vše dělá na maximum. Když je ale doma, tak hodně pomáhá, Lilinku úplně zbožňuje. Když vidí, že mi není dobře, tak je velmi ohleduplný a nechá mě odpočívat," uvedla dobře naladěná Lela, která také popsala, jak se bude pro očekávaného potomka vybírat jméno.

"U nás je to tak, že jméno pro chlapce má na starosti Karlos a jméno pro dívku budu vybírat já. Myslím si, že když to vyjde na Karlose, tak ten tradiční jméno nedá. On má hodně vzorů ze sportovního světa, tak je možné, že se nechá inspirovat tam. Vůbec ale nevím, zda si necháme pohlaví miminka zjistit. S Karlosem jsme si právě říkali, že nyní se možná necháme překvapit. Ale také musím přiznat, že nevím, zda to vydržím. Pořád promýšlím, zda to vědět chci, nebo nechci. Mám takovou potřebu si s bříškem trošku povídat, ale teď bych vlastně nevěděla, jak mám to maličké oslovovat. Takže uvidíme, jak se nakonec rozhodneme," dodala partnerka Karlose Vémoly pro ŽivotvČesku.cz.

Zápasník MMA Karlos Vémola (35) a jeho partnerka Lela Ceterová (31) budou mít druhého spol...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.