Patricie Pagáčová nafotila krásné podvodní snímky, kde ukazuje těhotenské bříško. Je nádherná, říká kolegyně

Herečka Patricie Pagáčová
Herečka Patricie Pagáčová
Foto: nextfoto.cz

Krása a umění se skloubily v těhotenských portrétech herečky a bývalé porotkyně pěvecké soutěže Patricie Pagáčové (32), která je v očekávání prvního potomka. Na něj se těší společně s manželem a dramaturgem Tiborem Pagáčem (29) a jako památku na zakulacené bříško se nechala nafotit od zkušené a nadané fotografky Lucie Drlíkové. "Patricie je nádherná," pochválila fotky kolegyně Anna Slováčková (25) pro ŽivotvČesku.cz stejně jako herečka Michaela Tomešová (29). "Páťa je teda bohyně! To je samozřejmě i normálně, ale Lucie to v lidech umí probudit," zhodnotila.

Nastávající maminka oznámila těhotenství na exotických Maledivách, kde poprvé odhalila zakulacené bříško a přiznala, že je v očekávání prvního potomka. Mateřství a narození miminka je něco, co by se určitě mělo v průběhu zdokumentovat. A právě proto vznikly nádherné fotografie pod vodou, které Patricie Pagáčová nafotila jako vzpomínku na měsíce před narozením děťátka.

Pod uměleckými snímky je podepsaná fotografka Lucie Drlíková, která spolupracovala mimo jiné s bývalou první dámou Dagmar Havlovou (68) nebo také s herečkou Michaelou Tomešovou, která nešetřila slovy chvály. "S Lucií jsme fotily charitativní kalendář Women for Women, na kterém byla právě i »Páťa«. Bylo to nádherné. Ta zkušenost pod vodou je neskutečně obohacující. Člověk se nejdřív bojí a má respekt a pak se mu zase nechce z vody ven. A »Páťa« je teda bohyně! To je samozřejmě i normálně, ale Lucie to v lidech umí probudit," vyjádřila se půvabná herečka a maminka dvou synů pro ŽivotvČesku.cz.

"Patricie je nádherná jako vždy a Lucie odvedla jako vždy skvělou práci," okomentovala snímky pro ŽivotvČesku.cz herečka a zpěvačka Anička Slováčková, která má s fotografkou Lucií Drlíkovou osobní zkušenost. Nafotila s ní fotky ke svému prvnímu sólovému Albu s názvem Aura.

Krásná Patricie, která je milovnicí zvířat a doma má pejska Čolka a fenku Jackie, má tak jedinečnou památku na období před porodem. Focení pod vodou přitom nepatří mezi nenáročné disciplíny, právě naopak. Ale díky profesionalitě úspěšné fotografky a šikovnosti herečky proběhlo vše hladce.

Patří k nejúspěšnějším a nejrespektovanějším českým fotografům v Česku. Svůj talent dává n...

Zavřít reklamu