Patricie Pagáčová naskočila do práce v šestinedělí. Odborník radí dávat si pozor na pracovní kolektiv

Patricie Pagáčová jako porotkyně hudební show
Patricie Pagáčová jako porotkyně hudební show
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 7. 2021

Mladá maminka Patricie Pagáčová (32), kterou nejvíce proslavila role učitelky v nekonečném seriálu, se našla v roli porotkyně hudební show, kde se hledají nové pěvecké hvězdy. Mezi lidi se vrátila v době, kdy ještě probíhalo šestinedělí. To je období, které by podle starých pouček měla každá žena věnovat hlavně sobě a miminku. Podle sexuologa Radima Uzla (81) dnes ale medicína hlavně zohledňuje to, jak se matka cítí. Moderní ženy už šestinedělí tak pevně nedodržují. "Každý člověk je naprosté individuum. Není univerzální návod, jak by se měl člověk v šestinedělí chovat, každý jedinec se cítí jinak," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz lékař s mnohaletými zkušenostmi.

Snímek s kolegyní a kamarádkou Monikou Bagárovou poslala usměvavá Patricie Pagáčová fanouškům na sociální sítě už v polovině června. Tedy v době, kdy probíhalo šestinedělí a maminka by měla dávat pozor na sebe i své dítě. Řada žen povytáhla obočí... Jenže úzkostlivé rady, že by maminky a jejich děti měly být v šestinedělí izolované od všeho společenského dění, jsou již překonané novými trendy. Myslí si to i sexuolog Radim Uzel.

"Každý člověk je naprosté individuum. Není univerzální návod, jak by se měl člověk v šestinedělí chovat, každý jedinec se cítí jinak," vysvětlil Radim Uzel pro ŽivotvČesku.cz a připomněl, že dnes je hlavním tématem koronavirus.

"Dnes chování člověka hlavně modifikuje koronavirus a společenské styky jsou celkově omezenější. Při návratu do práce hodně záleží na tom, jak takové pracovní prostředí vypadá. Určitě je ale lepší se více izolovat," doplnil zkušený sexuolog s tím, že každý člověk by měl dělat to, na co se cítí. A to Patricie Pagáčová dělá. Sedět v porotě hudební soutěže ji naplňuje a ráda hodnotí lidi, kteří umí (či neumí) zpívat. Právě proto se v rámci castingového kola vydala mimo jiné do Bratislavy. Svou práci prostě miluje a umí jí mnohé obětovat.

"Musím říct, že mi loni celá SuperStar neskutečně přirostla k srdci, takže nabídka vrátit se zpět, do stejné party, mi udělala ohromnou radost," řekla pro mateřskou televizi, která souboj pěveckých talentů uvede letos na podzim. Faktem je, že mladé maminky Monika Bagárová i Patricie Pagáčová kolem sebe mají super partu.

"Je mi ctí být opět v porotě SuperStar. Těším se i na své kolegy, na maminky Moniku a Patricii i na Leoše a Pala," těší se slovenský skladatel a hudebník Marián Čekovský. Televizní diváci se dále mohou těšit na Pavola Haberu, Leoše Mareše a samozřejmě na obrovskou skupinu amatérských zpěváků a zpěvaček, na které čeká životní šance.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.