Patricie Pagáčová nastínila, jak probíhají milostné scény v seriálu. Zbytečně se nestresuji, míní

atricie Pagáčová bere milostné scény s nadhledem
atricie Pagáčová bere milostné scény s nadhledem
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 1. 2021

Ztvárnila řadu seriálových i filmových rolí, ale divákům se zapsala do povědomí mimo jiné jako Tereza Jordánová v nekonečném seriálu nejúspěšnější komerční stanice. Patricie Pagáčová (32), rozená Solaříková, si však vyzkoušela i roli porotkyně v soutěži, kde hodnotila pěvecké výkony společně s kamarádkou a zpěvačkou Monikou Bagárovou (26). Pro ŽivotvČesku.cz promluvila o tom, jak vzpomíná na seriál, který jí přinesl velkou popularitu a také to, jak zvládá natáčení milostných scén v novém »primáckém« televizním hitu, kde hraje partnerku jednoho z lékařů.

S herečkou Patricií Pagáčovou je spojeno patnáctileté účinkování v Ulici, kde ztvárnila postavu Terezy Jordánové. Přesto, že byla v seriálu od samého začátku, svůj odchod vnímá jako správně načasovaný.

"Na Ulici vzpomínám moc ráda, protože to byla velmi podstatná součást mého života. Po 15 letech se tam vytvořila opravdu skvělá parta, která mi samozřejmě chybí. Moc se mi stýská po Filipovi Rajmontovi, Matoušovi Rumlovi a dalších. Zároveň jsem ráda, že jsem ze seriálu odešla, protože si myslím, že to bylo včasné a správné rozhodnutí," řekla Patricie Pagáčová pro ŽivotvČesku.cz.

Nezapomíná však zdůraznit, že nešlo o žádný vážný důvod nebo konflikt. "Vůbec to není tak, že bych chtěla Ulici ze svého života vymazat nebo ji odstřihnout. Stýská se mi hodně po lidech ze štábu, celém tom kolektivu, který se tam za ty roky vytvořil. Nicméně mi nechybí postava Terezy Jordánové, s ní mě vlastně nic nespojovalo," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz herečka, která si v loňském roce vyzkoušela i roli porotkyně v pěvecké show.

V současné době natáčí oblíbený seriál konkurenční televize, ve kterém hraje Lauru Hrdinovou, partnerku doktora Matyáše Bojana v podání pohledného herce a zpěváka Davida Gránského (28).

"Modrý kód je fajn. Tam to není zdaleka tak intenzivní, jako bylo právě natáčení Ulice. Ve štábu i mezi herci je spousta lidí, které znám - což je vždycky příjemnější a jednoduší. Člověk vstupuje mezi některé známé tváře a není to příchod zcela do neznáma. Obzvlášť v téhle době jsem ráda za to, když můžu pracovat, točit a dostanu se mezi lidi. Sestřičky mě baví," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz Patricie Pagáčová, která patří mezi známé tváře propagující jógu a nezapomíná ani na lásku ke zvířatům prostřednictvím charitativních akcí a veřejné pomoci.

V seriálu z lékařského prostředí občas natáčí se svým kolegou i některé intimní scény, které díky jejich přátelství a nadhledu zvládají oba s klidem.

"S Davidem jsme měli velmi intimní scény v jedné divadelní hře – komedii. Nebylo to pro nás úplně nové. Navíc se známe delší dobu, zkoušeli jsme spolu, to je samozřejmě taky velká výhoda. Oba jsme spíše typy, co se tomu ještě smály, když jsme měli nějakou »postelovku«. Já jsem si předtím dala chleba s tuňákovou pomazánkou, David si dal česnečku a šli jsme točit. Takže to máme spolu v pohodovém duchu a zbytečně se nestresujeme," přiznala pro ŽivotvČesku.cz Patricie, která se v červnu 2019 provdala za Tibora Pagáče.

"V Sestřičkách se neočekávají nějaké hodně odvážné scény a nahota, proto to není tak hrozné. Nic moc se stejně nemůže ukázat. David zná dobře mého muže, já znám dobře jeho manželku, takže to bereme opravdu v klidu," dodala Patricie Pagáčová pro ŽivotvČesku.cz.

Leden bývá měsícem novoročních předsevzetí, kdy lidé přestávají kouřit nebo třeba chtějí z...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu