Patricie Pagáčová se stala maminkou. Před velkým dnem říkala, že ji stále pálí žáha

Sympatická herečka Patricie Pagáčová
Sympatická herečka Patricie Pagáčová
Foto: nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2021

Herečka Patricie Pagáčová (32) prožívá nejkrásnější a nejemotivnější chvíli svého života. Stala se maminkou, z novorozené dcery se raduje také její manžel Tibor. "Přiznám se, že chutě nemám. Kdyby mi nerostl pupek, tak vlastně o tom pořádně nevím. Jako pálí mě permanentně žáha, ale jinak je mi fakt díky bohu dobře," uvedla herečka pro ŽivotvČesku.cz před velkým dnem.

Herečka, kterou diváci pamatují zejména ze seriálu Ulice či jako porotkyni hudebních show, se stala ve věku 32 let maminkou. Foto s maličkou dcerou umístila na Instagram a přijímá gratulace například od Anety Vignerové či Veroniky Khek Kubařové.

"Přesně to svět potřeboval. Další Pagáčovou," okomentovala narození dcery sympatická herečka. Herečka také uvedla, že dcera se jmenuje Bibiana.

"Přiznám se, že chutě nemám. Kdyby mi nerostl pupek, tak vlastně o tom pořádně nevím. Jako pálí mě permanentně žáha, ale jinak je mi fakt díky bohu dobře. Celou dobu bylo a přetrvává to. Věřím, že už se to nějak nezvrtne," popsala Patricie Pagáčová pro ŽivovtvČesku.cz pocity, které měla pár dnů před porodem.

Zdá se, že maličká dcera bude usměvavé stvoření po mamince.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.