Patricie Pagáčová vysvětluje, zda v Devadesátkách, kde má malou, ale výraznou roli, hraje její dcera Bibiana

Patricie Pagáčová v minisérii Devadesátky
Patricie Pagáčová v minisérii Devadesátky
Foto: Se svolením ČT
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 1. 2022

V minisérii Devadesátky má jednu z nejmenších rolí, možná vůbec nejmenší. Přesto na sebe dokázala strhnout pozornost zejména kvůli tomu, že hraje v seriálu manželku mladého kriminalisty Tomáše Kozáka (Kryštof Bartoš) a matku jeho dítěte. Řeč je o Patricii Pagáčové (33), která teď odpověděla na množící se dotazy ohledně toho, zda miminko v šestidílné minisérii je její dcera. Pro ŽivotvČesku.cz pak promluvila o roli, která ji proslavila.

Herečka se více objevuje v seriálech než celovečerních filmech, kterých má za sebou zatím jen šest. Momentálně je jednou z aktérů minisérie Devadesátky, kde má menší roli, ale pravidelně odvysílané tři díly se mohou pochlubit rekordní sledovaností.

Pohledná herečka se v posledních dnech setkává s častým dotazem, zda miminko, jehož v seriálu je maminkou, je její. "Už mi párkrát přišel dotaz, jestli miminko, který se mnou hraje v seriálu »Devadesátky«, je moje Bibi. Prosím vás, není. V době, kdy jsme točili Devadesátky, byla Bibi ještě hodně na houbách a musím říct, že by mě v době natáčení ani ve snu nenapadlo, že až se to bude vysílat, budu mít už vlastní dítě. Každopádně musím říct, že je mi nesmírným potěšením, být součástí tak úspěšného projektu," napsala na sociální síti Instagram Patricie Pagáčová.

Její seriálový manžel Kryštof Bartoš je pro řadu českých diváků hodně příjemným zpestřením. Na kameře mu to skvěle jde a jeho charisma nenechá jednu divačku chladnou. Kryštof Bartoš má za sebou řadu menších rolí v zahraničních projektech, a to hlavně díky svému jazykovému vybavení. Přesto seriálovému manželství mladého kriminalisty divák věří a produkce minisérie ukázala svůj velkolepý cit na výběr herců.

Patricie Pagáčová je ráda, že se stala součástí projektu, jak sama uvedla, a pro ŽivotvČesku.cz se ohlédla za svou zatím největší a nejslavnější rolí. "Na Ulici vzpomínám moc ráda, protože to byla velmi podstatná součást mého života. Po 15 letech se tam vytvořila opravdu skvělá parta, která mi samozřejmě chybí. Moc se mi stýská po Filipovi Rajmontovi, Matoušovi Rumlovi a dalších," řekla pro ŽivotvČesku.cz již dříve herečka.

Pokud jde o sledovanost předchozích dílů, tak první epizodu minisérie nazvanou Poprava bodyguarda sledovalo 1 883 000 diváků starších 15 let, druhá epizoda s názvem Král diskoték si sáhla pro ještě lepší čísla. Ve stejném segmentu ji sledovalo 2 064 000 diváků. A třetí epizoda se udržela na stejné hranici, kdy atakovala hranici dvou milionů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.