Patrick Duffy ze seriálu Krok za krokem je elegán i v 74 letech. Po boku své lásky má stále radost ze života

Patrick Duffy a Linda Purlová
Patrick Duffy a Linda Purlová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 3. 2023

Představitel Franka Lamberta ze seriálu Krok za krokem Patrick Duffy (74) sice věkem patří mezi starší herce, rozhodně však nepatří do starého železa. Šarm, který z něj v 80. letech udělal idol mnoha žen, si zachovává i dnes. Již dva roky je navíc šťastný po boku herečky Lindy Purlové (67), se kterou působí jako harmonická dvojice. O jejich vztahu promluvil pro britský bulvární web DailyMail.

Seriály Krok za krokem a Dallas byly v 90. letech a na počátku nového tisíciletí velmi populární nejen celosvětově, ale i u českých diváků. V obou si zahrál herec Patrick Duffy, ze kterého se řadě fanynek podlamovala kolena. Navzdory obrovské popularitě byl po dlouhou dobu věrný své manželce, herečce Carlyn Rosserové, která však v roce 2017 ve věku 77 let podlehla rakovině.

Poté, co ovdověl, se zdálo, že je to konec Patricka Duffyho, jak ho všichni znali. Zármutek se mu tehdy zapsal do tváře a byl na něj smutný pohled. Před dvěma lety ale znovu našel štěstí, když se zamiloval do herečky Lindy Purlové, se kterou je ve spokojeném vztahu dodnes.

"Seznámili jsme se přes společného kamaráda a začali jsme si psát. Později jsme si začali volat a nakonec jsme spolu na videohovorech trávili každý večer i tři hodiny. Popsal bych to jako covidovou romanci, první čtyři měsíce jsme spolu neseděli v jedné místnosti, přesto jsme spolu každý den mluvili hodiny," sdělil spokojený umělec pro britský bulvární server Daily Mail.

Dvojice se spolu poměrně často ukazuje na veřejnosti, kde působí jako pár zamilovaných teenagerů. Roztomilý dojem navíc umocňuje jejich výškový rozdíl - drobná Linda Purlová, která si zahrála v seriálu Happy days nebo Kancl, dosahuje statnému Patrickovi Duffymu pouze po rameno.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.