Pauley Perretteová z Námořní vyšetřovací služby se změnila téměř k nepoznání. Seriálová královna černé dnes hraje barvami duhy

Profimedia
Herečka Pauley Perretteová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 2. 6. 2022

Seriál Námořní vyšetřovací služba se na obrazovkách objevuje už od roku 2003 a dodnes je velmi oblíbený. Jednou z jeho velkých původních hvězd je herečka Pauley Perretteová (53), která se ho rozhodla opustit v roce 2018. Jako Abby byla královnou černé barvy a výstředního oblečení, ve skutečnosti je však opakem a její vlasy i oblečení hrají barvami duhy.

Krimiseriály jsou obecně velmi oblíbené a mezi Čechy obzvláště. Námořní vyšetřovací služba si získala takovou základnu fanoušků, že její epizody jsou reprízovány téměř neustále. Diváci v nich mají možnost sledovat i herečku Pauley Perretteovou, která ztvárnila Abby, forenzní expertku a královnu černé barvy. Ta je dnes víceméně jiným člověkem.

Herečka oblíbený krimiseriál opustila v roce 2018 a na televizních obrazovkách se naposledy objevila v roce 2020. Tou dobou se rozhodla kariéru pověsit na hřebík a odejít do hereckého důchodu, přičemž do Námořní vyšetřovací služby se ani na žádosti fanoušků vrátit nehodlá. Jak totiž sama říká, ukončení herectví jí otevřelo oči a realita ji zklamala.

"Herectvím jsem se živila od mládí a teď jsem ráda, že konečně můžu žít tak, jak chci, aniž bych se bála, že moje chování či vzhled jakkoliv ovlivní, jestli se uplatním, nebo ne. Nejlepší na odchodu do důchodu je ale to, že jsem zjistila, kdo jsou moji praví přátelé. Jakmile někteří lidé zjistili, že jim nebudu schopná pomoct v herecké kariéře, přestali komunikovat," cituje Pauley Perretteovou filmový magazín Cinema Blend.

Zpráva, která pro ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského (44) může představovat ránu pod pás - tak se dá nazvat opakované jednání politických představitelů Spojených států se svými protějšky z Británie a Evropské unie. Důvodem schůzek jsou varianty ukončení války na Ukrajině - zejména diplomatickou cestou. Americké stanici CNN to řekly zdroje obeznámené s těmito jednáními. Ukrajina se rozhovorů přímo neúčastní, přestože USA dříve slíbily, že »o Ukrajině bez Ukrajiny« se nic nerozhodne, podotkla stanice. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil vedoucí oboru Bezpečnostní a strategická studia Josef Kraus, který poukázal na pragmatismus bývalého amerického ministra zahraničí Henryho Kissingera (99), který nedávno vyzval Ukrajinu, aby přijala ruskou okupaci Krymu.

Černé vlasy a ofina byly pro Pauley Perretteovou dlouho charakteristickými rysy, to však už v pozdějších letech bylo především proto, že jako Abby v Námořní vyšetřovací službě nemohla být jiná. Nyní si po letech v černé užívá barev, které až do svého konce v seriálu příliš nenosila. Oblečení i vlasy ráda ladí do barev duhy a vypadá to, že důchod jí prospívá.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) si se svým současným partnerem, kterým je kuchař a ko...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu