Pavel Nedvěd před provalením vztahu s Darou Rolins stihl rozvod. Ve hře byly miliony. Expert manželce nezávidí

Držitel Zlatého míče Pavel Nedvěd po boku exmanželky Ivany
Držitel Zlatého míče Pavel Nedvěd po boku exmanželky Ivany
Foto: BERANEK MICHAL / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 12. 2021

Bývalý fotbalový reprezentant a viceprezident Juventusu Turín Pavel Nedvěd (49) ukončil vztah s manželkou Ivankou (45) rozvodem. Až pak se provalil románek s Darou Rolins (49). Při rozvodu se dělil obrovský majetek. Fotbalový expert Ladislav Vízek (66) pro ŽivotvČesku.cz řekl, že Ivance Nedvědové rozhodování nezávidí.

Fotbalista Pavel Nedvěd ve své knižní autobiografii před lety vzpomínal na to, jak se seznámil se svou manželkou Ivankou. Přišla se s kamarádkou podívat se na fotbalový trénink. Pavel Nedvěd uvedl, že zatímco ostatní kluci šli po zápase na diskotéku, on si přidával tréninkové dávky. Na ženy neměl čas, žil jen pro fotbal, s nímž dosáhl obrovských úspěchů. S Ivankou byl od svých dvaceti let a zdálo se, že manželství je pevné.

"Pavel sázel na jistotu a našel si zdravotní sestru. Ale nechápu, proč se vždycky kouká na fotbalisty. Vždyť i manželka si může najít osmnáctiletého kluka. Za ním se v Itálii otáčejí ženy a za mnou muži. Dřív mu chodily milostné dopisy, teď už spíš obdivné. Ženy mu napíšou, ale dodají, aby pozdravoval děti a manželku. Už si ho nechtějí brát za manžela. I když on, když mu nadávám, že je lenoch, - ukazuje z okna a tvrdí, že tam stojí obrovská fronta. Že ho všechny ženy v Itálii chtějí. Tak mu říkám: Ne tebe, ale tvoje peníze. Tebe by vrátily za dva dny," vyprávěla s úsměvem na rtech Ivana Nedvědová pro MF Dnes v roce 2006. Tehdy byl její manžel v Itálii za obrovskou hvězdu a Italky na něj stály frontu, ale Ivana Nedvědová si svého muže dokázala ohlídat. Pavel Nedvěd se odvázal, až když se začala blížit padesátka.

Vzplanutí, které držitel Zlatého míče pocítil k jezdkyni na koních Lucii Anovčínové (26), ještě manželství přežilo. Už před dvěma lety ale hlavně italští novináři spekulovali, že »Grande Paolo« se bude rozvádět. Že už nežije po boku své manželky a proběhl i rozvod, to Nedvěd potvrdil až v prosinci 2021. V podstatě tak reagoval na slova zpěvačky Dary Rolins, která uvedla, že s Nedvědem tvoří pár už půl roku.

"Ivance nezávidím to rozlousknutí, jak jde rozvod do finiše, někteří pak ucuknou," sdělil pro redakci ŽivotvČesku.cz Ladislav Vízek, když se před víkendem zamyslel nad tím, že manžele čeká náročná bitva o majetek. Vízek a s ním všichni čeští fanoušci nemohli tušit, že Nedvěd má již po rozvodu. O tom, jak velký majetek se dělil a kolik dostala manželka, která Nedvědovi porodila dvě děti, se bude dlouho spekulovat.

Když turínskou rodinnou vilu v roce 2011 vykradli zloději, přišli si na lup v hodnotě 25 milionů korun. Podle informací Blesku si Nedvěd jako fotbalový funkcionář v sezoně 2018/19 přišel na 13 milionů korun. To je příjem bez reklamních aktivit. Jako záložník Juventusu během aktivní kariéry vydělával přibližně 258 miliónů korun hrubého.

"Opravdu hraji pro fanoušky, na peníze rozhodně nemyslím. Nebudu tvrdit, že si nežiji dobře, ale nahoru jsem šel díky dřině a tvrdé práci ve svém oboru. Nic jsem nikde nedostal zadarmo, a jestliže šly nahoru moje příjmy, pak stoupaly i nároky na moje výkony. Co se odpustí méně známému hráči, to se u Nedvěda nezkousne. Dostane to tvrdě pocítit," vysvětlil v roce 2004 pro deník Právo svůj vztah k penězům. Jak moc tvrdě při rozvodu dostal »naloženo« od manželky, ví jen on sám.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.