Pavel Poulíček zavzpomínal na zlaté televizní časy. Myslím, že tohle se už nikomu nepoštěstí, říká

Pavel Poulíček v době, kdy se proslavil jako moderátor
Pavel Poulíček v době, kdy se proslavil jako moderátor
Foto: Profimedia.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 10. 2020

Řadil se k moderátorským fenoménům, publikum ho milovalo, a ve svém mladém věku dokázal, že s kamerou si náramně rozumí. Řeč je o někdejší hvězdě nejsledovanější tuzemské komerční stanice Pavlu Poulíčkovi (46), který pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínal na zlaté televizní časy. "Tehdy televize přišla s geniálním konceptem, stal jsem se toho součástí," řekl historicky jeden z nejvýraznějších moderátorů Česka.

"Už je to dlouho. Je to historie, která si myslím, že se nikomu už nepoštěstí, protože tehdy televize byla jediný zdroj nějakého přenosu, nebyly sociální sítě, nebyl internet. A tehdy televize vládla všemu a Nova přišla s nějakým zajímavým konceptem, který byl geniálně vymyšlený. My jsme se do něj zapojili a stali se toho součástí a já jsem rád, že jsem u toho mohl být," ohlédl se pro ŽivotvČesku.cz Pavel Poulíček na dlouhé roky své úspěšné televizní kariéry.

Kromě uvádění sportovní relace, tehdy mu bylo pouhých devatenáct let, byl Pavel moderátorem pořadu Kolotoč, v němž lidé hádali chybějící písmena ve slovech. Sledovanost pořadu, který dnes by na televizní obrazovce patřil spíše k bizarnostem, byla neuvěřitelná.

"Pořad běžel na obrazovce každý den v čase, kdy se dnes vysílá Ulice a měl obrovskou sledovanost. Uváděl jsem ho celkem šest let. A pořad v tu dobu běžel proto, protože se líbil a já jsem za to rád. A řekněme, že díky tomu, že lidé si ho oblíbili, se stal nějakou součástí televizní historie," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Pavel Poulíček, který se v tu dobu řadil mezi výrazné televizní osobnosti.

"V současnosti mám na starosti jednu golfovou televizi, a to po stránce programové, vysílací a celkové její řízení. Dále organizuji golfové turnaje," řekl pro ŽivotvČesku.cz někdejší hvězdný moderátor.

Pavel Poulíček je podruhé ženatý, s manželkou Petrou vychovává roztomilou dceru Sofii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.