Pavel Trávníček bude hvězdou taneční show. Monika Trávníčková prozradila, díky čemu nabídku přijal

Pavel Trávníček s manželkou Monikou
Pavel Trávníček s manželkou Monikou
Foto: nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 4. 2021

Zábavný pořad veřejnoprávní televize, ve kterém hvězdy českého showbyznysu přebírají role soutěžících tanečníků, se vrací na obrazovky. Jednou ze slavných tváří, která předvede svůj taneční um, je oblíbený herec a dabér Pavel Trávníček (70). Velkou podporu má i ve své manželce, která mu bude fandit. "Moc se mu do toho sice nechtělo, víceméně jsem ho přemluvila. Myslím si, že jak se dlouho nic nedělo a třeba divadlo v podstatě rok stálo, tak bude mít alespoň hezkou aktivitu," řekla Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz.

V pořadí již 11. ročník taneční show, jejímiž posledními vítězi je herečka Veronika Khek Kubařová (33) s Dominikem Vodičkou (25), se poprvé vysílala 4. listopadu 2006. Neoddělitelnou součástí soutěže plné hvězdných osobností je také moderátorská dvojice Tereza Kostková (44) a Marek Eben (63), kteří převezmou úlohu průvodců pořadem i letos. Z řad soutěžících se televizní diváci mohou těšit mimo jiné na hereckého elegána a slavného pohádkového prince Pavla Trávníčka. Je sice nejstarším účastníkem, ale v jeho případě je věk pouhé číslo.

Podporovat ho bude i jeho žena Monika Trávníčková (35), rozená Fialková, se kterou vstoupil do manželství v roce 2015. "Moc se na to těším a určitě ho budu velmi podporovat. Moc se mu do toho sice nechtělo, víceméně jsem ho přemluvila. Myslím si, že jak se dlouho nic nedělo a třeba divadlo v podstatě rok stálo, tak bude mít alespoň hezkou aktivitu. Jsem za to velmi ráda, samozřejmě výběr hostů je také pestrý. S naším synem Maxmiliánem mu budeme fandit a chceme trénovat. Cvičíme neustále," řekla Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si netroufá říct, co manželovi v tanci nejde.

"Podle mě je skvělý tanečník, taky jsme spolu protančili nějakých akcí a plesů. Myslím si, že problém mít nebude. Možná jedině s rychlejšími rytmy, které mohou jít trochu hůř, ale on to nepochybně zvládne," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz k účasti manžela v oblíbené soutěži jeho životní partnerka.

Opět zasedne čtyřčlenná odborná porota, která bude mít nelehký úkol nejen chválit, ale vyjadřovat také slova kritiky. Filmového prince mezi soutěžícími doplní například herečka Marika Šoposká (31), krasobruslař Tomáš Verner (34) nebo zpěvák a frontman skupiny Mirai Mirai Navrátil (28). "Doufejme, že se nám všechno zase rozjede. Pro všechny je to těžká doba. Televizní pořady určitě pojedou, pokud někdo neonemocní covidem a nestopne se to. Ale na StarDance se moc těšíme," doplnila Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz.

Herec Roman Skamene (67), kterého diváci mohli vidět v řadě filmů včetně pohádek, umí sice...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu