Pavel Trávníček se začal zbavovat rodinného majetku. Sáhl i na dětské hračky, potvrdila manželka

Herec Pavel Trávníček s manželkou Monikou Trávníčkovou
Herec Pavel Trávníček s manželkou Monikou Trávníčkovou
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 1. 2022

Pohádkový princ Pavel Trávníček (71) ví, že když lidé poctivě šetří halíře, mohou nakonec mít miliony. Začal se zbavovat majetku, který doma zabíral prostor. Monika Trávníčková (36) pro ŽivotvČesku.cz vysvětlila, že když někdo začne prodávat věci, neznamená to rozpad vztahu.

Princ z Popelky Pavel Trávníček vyhodnotil, že na některé hračky už je jeho syn Maxmiliánek (4) velký, rozhodl se proto, že se jich zbaví. To je situace, která vyvolala zájem novinářů z webu Blesk.cz. Ti na prodej upozornili jako první a začali spekulovat, zda rozprodávání majetku není známkou vztahové krize.

"Inzerát dával ven manžel, já to ani neřešila. Když máte doma hračky, které už syn nepoužívá, tak je můžete dát na půdu, do sklepa, do garáže, nebo je můžete prodat. Že z toho někdo vyvodí vztahovou krizi, je pro mě úsměvné," sdělila se smíchem Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz a nabídla, zda redakce nechce dětské kolo či malé policejní autíčko zakoupit.

V minulosti se spekulovalo, že manželé Trávníčkovi prochází krizí, protože Monika Trávníčková během týdne tráví hodně času s houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným (61).

Sympatická dáma pro ŽivotvČesku.cz potvrdila, že s houslistou se vídá. A prý dost často. "Dělám mu manažerku, když někomu děláte manažerku, tak se s ním vídáte," řekla pro ŽivotvČesku.cz s širokým úsměvem výborně naladěná manželka populárního herce. Spekulace o krizi označila za hlouposti a výmysly.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.