Reklama:

Pavel ze svatebního experimentu přiznal, do jaké reality show by se přihlásil. Štěpánka se nestačila divit

Manželé Štěpánka a Pavel tvoří i po svatební show šťastný pár
Manželé Štěpánka a Pavel tvoří i po svatební show šťastný pár
Foto: Archiv TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 12. 2020

Kuchař Pavel (38) a manažerka Štěpánka (31), manželský pár ze svatební show, která jim přinesla do života jeden druhého, tvoří šťastný pár i po skončení pořadu. Sympaťák Pavel dokonce prozradil, do jakých dalších reality show by klidně šel. Ale jeho partnerka z toho byla hodně překvapená.

Reklama:

Pořad Svatba na první pohled přinesl televizním divákům nový formát, který se stal hned od začátku oblíbeným. K tomu nepochybně přispěly i samotné páry, ale jeden z nich tak trochu vybočoval z řady. Byla to dvojice Štěpánky s Pavlem, jejichž vztah vypadal nadějně už od samotného obřadu, na kterém se viděli vůbec poprvé.

Reklama:

V posledním díle pak došlo k finálnímu rozhodnutí, zda chtějí pokračovat v jejich vztahu, nebo se navždy rozejdou. Oba se bez váhání rozhodli, že v sobě našli spřízněnou duši a rozhodně stojí o to, aby byli manželé i nadále.

"Od té doby, co jsme svoji, tak je to všechno vzhůru nohama. Ale v tom dobrém slova smyslu. Je to hezké, jiné, máme nové zážitky, nové lidi. Teď je to špatné s koronavirem, nemůžeme nic podniknout a chtěli jsme udělat nějaký mejdan a oslavu," přiznala v rozhovoru pro televizi Nova pohledná Štěpánka, která je ráda, že do sociálního experimentu šla.

Sympatický kuchař přitom přiznal, že Svatba na první pohled by nemusela být první a poslední televizní reality show, do které by se přihlásil. "Další, co bude, tak je Výměna manželek a pak Malé lásky," řekl Pavel v rozhovoru pro TV Nova, čímž rozpoutal diskuze o tom, že by se Štěpánkou mohl plánovat miminko.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: