Pavel Zedníček má jasno o koronaviru: Dovolenou jsem trávil v Česku, prozradil herec

Pavel Zedníček z nákazy nemá obavy.
Pavel Zedníček z nákazy nemá obavy.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2020

Řadí se mezi oblíbené české herce a baviče, známý je i jako moderátor slavné televizní soutěže. Pavel Zedníček (70) pro ŽivotvČesku.cz teď prozradil, jak si užil prázdniny a co ho momentálně nejvíce zaměstnává.

Herec Pavel Zedníček, kterému kolegové a přátelé přezdívají »Čmaňa«, si podle svých slov léto užil, teď už je ale zpátky v pracovním procesu. "Léto jsem si užil, bylo hezké počasí, ale teď už točím seriál," prozradil herec, kterého momentálně zaměstnává natáčení seriálu pro druhou nejsledovanější komerční televizi v Česku.

V létě mohli diváci Pavla Zedníčka vidět v rámci Hvězdného léta pod Žižkovskou věží. "Hrál jsem ve hře Bez předsudků nebo Lakomec" upřesnil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že letos na dovolené v zahraničí nebyl.

"Dovolenou jsem trávil v Česku," dodal oblíbený komik s tím, že se koronaviru nijak výrazně neobává, ale do zahraničí letos nevyrazil. "Něco tady »lítá«, ale není potřeba to zveličovat, každý by měl dohlížet na svou hygienu a určitě to nepřeceňovat," uzavřel sympatický herec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.