Pavlína Lubojatzky u Jana Krause: Byly to emocionální horské dráhy, hodnotila účast v kuchařské show

Pavlína Lubojatzky a Jan Kraus
Pavlína Lubojatzky a Jan Kraus
Foto: se svolením FTV Prima
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 3. 2021

Od finále kuchařské reality show se Pavlína Lubojatzky (26) nikde neobjevila. Podle kuloárních informací dokonce zanevřela na televizní stanici, která ji proslavila. I to je důvod, proč se objevila u konkurence v pořadu moderátora Jana Krause (67). V něm promluvila o svých emocích, ale také o kulinářské show, ve které skončila na druhém místě.

Během přivítání druhého hosta, kterým byla Pavlína, moderátor Jan Kraus upozornil na to, že když se podíval zpětně na kulinářskou show, byl velmi překvapen tím, jaké dokázala Pavlína vzbudit velké i negativní emoce. Za to od ní dostal upečené zákusky, které mladá kuchařka přinesla v modrém pytlíku.

"Zaujalo mě, že vám vytýkali lidé, že jste plačtivá a že kňučíte," řekl v pořadu Jan Kraus s tím, že diváky dráždil patrně pocit, že Pavlína měla mít v soutěži protekci.

"Byly to emocionální horské dráhy. Kdybych věděla, jaké to v reality show je, nikdy bych tam nešla. Snažila jsem se přijít na to, proč ty lidi tak irituji," odpověděla Pavlína s tím, že aktuálně pracuje s manželem na kuchařce a také, že o ní manžel říká, že je bohyně kuchyně.

Během rozhovoru, během něhož se velmi často Pavlína smála, se moderátor Jan Kraus netajil v nadsázce tím, že začíná ale některé lidi chápat. Nakonec se s Pavlínou po krátkém rozhovoru rozloučil slovy, že jí přeje štěstí.

Pro ŽivotvČesku.cz promluvila Pavlínina kolegyně z reality show o vaření. Chili popsala, jaké vztahy dnes mají. "Jde o to, jak přesně definovat kamarádství… Není to tak, že bychom se po soutěži pravidelně vídaly, nebo že bychom se každý týden navštěvovaly. Když se řekne kamarádství, tak já jako kamaráda vnímám někoho, kdo je pravidelnou součástí mého života. S Pavlínkou mám velmi dobrý vztah a obdivuji na ní spoustu věcí," řekla pro ŽivotvČesku.cz vlastním jménem Thuy Dung s tím, že i rok po konci soutěže zachovávají přátelské vazby.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.