Pavlína z MasterChefa zhubla a jde přes mrtvoly. Je vdaná a flirtuje se zkušenými kuchaři

Pavlína z MasterChefa hodně zhubla.
Pavlína z MasterChefa hodně zhubla.
Foto: Inastagram
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 4. 2020


Soutěžící Pavlína Lubojatzky, která se probojovala do T0P 10 nejlepších amatérských kuchařů v Česku, se v soutěži drží zuby nehty. I přes nepochopení většiny diváků, ji porota posílá do dalších kol. Pavlína ve středečním díle ukázala, že ač je už více než rok vdaná, nedělá jí problém pokukovat po jiných mužích a ještě o tom veřejně mluvit.

Ve středečním díle se soutěžící museli poprat s v pořadí už třetí venkovní výzvou. Tentokrát byl v hlavní roli oheň. Před soutěžící proto předstoupil finalista první řady show MasterChef Marek Pavala, který má s vařením na ohni velké zkušenosti.

Když porotci prozradili jeho jméno, Pavlína šla do kolen. "Ty jo, jestli tady bude Marek Pavala, tak asi vyskočím," pronesla Pavlína pár sekund před tím, než se před nimi zjevil.

Pro výhru přes nevěru

Celou dobu, co Marek ukazoval soutěžícím metody pečení na ohni, na něm Pavlína zamilovaně visela očima. "Ani jsem se nestačila zeptat, jestli je ženatý," prohlásila Pavlína, která je už nějaký ten pátek vdaná za manžela Martina.

Zdá se, že Pavlína, by šla pro výhru nejen přes mrtvoly, ale možná i přes postel... Tímto výrokem si potřebné sympatie u diváků zřejmě moc nevysloužila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.