Peggy ze sitcomu Ženatý se závazky už má pokračovatelku. Její 26letá dcera udivuje podobou i talentem

Profimedia
Katey Sagalová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 25. 5. 2021

Některé seriály si získaly na konci 80. let, kdy se dostaly na televizní obrazovky, obrovskou popularitu a vládly žebříčkům sledovanosti. Sitcom Ženatý se závazky (v originále Love and Marriage) představil divákům rodinu Bundových, kde byla hlavou rodiny společně s manželem Alem rusovlasá Peggy. Ztvárnila ji americká herečka, zpěvačka a skladatelka Katey Sagalová (67), která zůstává nezapomenutelnou i po tolika letech od natáčení. V osobním životě je matkou tří dětí a její nejstarší dcera Sarah Grace Whiteová (26), podělila po slavné matce hodně věcí.

Sedmileté manželství Katey Sagalové a zpěváka a producenta Jacka Whitea skončilo v roce 2000, ale vznikly z něj dvě děti – mladší syn Jackson James a dcera Sarah Grace. Ze vztahu se současným manželem a scénáristou Kurtem Sutterem (61) má představitelka Peggy Bundové ze sitcomu Ženatý se závazky 14letou dceru Esme Louise. Americká herečka má však za sebou potrat, když v roce 1991 přišlo o první dítě. Nejstarší Sarah Grace je tedy z biologického hlediska druhorozená, ale talent po matce a její genetické dispozice v sobě rozhodně nezapře.

Od mládí se Sarag Grace Whiteová formovala jako herečka a odehrála nespočet divadelních představení v touze věnovat se herectví profesionálně po vzoru Katey Sagalové. Divadlo bylo časem málo a sen uchytit se ve filmové branži předznamenal její úspěchy také v rámci televizní tvorby, jak uvedl web Glamourpath.com. Objevila se například v krimi seriálu Námořní vyšetřovací služba, v historickém příběhu Mistr popravčí z roku 2015 nebo v televizním seriálu 68 Whiskey uvedeném na obrazovky v loňském roce.

Se svými dvěma sourozenci má Sarah Grace velmi hezký vztah a na rodinu nedá dopustit. Rodiče na ni mohou být právem pyšní i díky jejímu talentu – je mimo jiné členkou pěvecké skupiny Owl Creeks, věnuje se herectví a je evidentní, že srdcem tíhne ke stejnému odvětví jako její slavní rodiče. "Moje dcera je neskutečně talentovaná," sdělila hrdá matka Katey Sagalová po jednom z dceřiných koncertů na sociálních sítích.

Sarah Grace Whiteová už dávno dospěla a vyrostla do podoby své matky. Jako 26letá mladá žena má život a kariéru před sebou a navíc má k tomu plnou podporu rodiny. Umělecká profese tak zůstane po generace zachována a pohledná herečka a zpěvačka má rozhodně světu ještě co nabídnout.

Zpěvačka Monika Bagárová (27) v únoru ohlásila návrat k otci svého dítěte poté, co se běhe...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu