Pepa Nemrava z MasterChefa prozradil, jak slavil na Josefa a kdo je lepší kuchař

Soutěžící MasterChef Česko 2020, divácky oblíbený Pepa Nemrava
Soutěžící MasterChef Česko 2020, divácky oblíbený Pepa Nemrava
Foto: se svolením TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 3. 2021

Svátek Josefa 19. března patří každoročně k velkým svátkům, podobně jako je tomu u Václava. Mezi oslavence pátečního dne patřil také úspěšný amatérský kuchař Josef Nemrava (v gastronomické televizní show známý jako Pepa Nemrava), který prozradil, proč je v jejich rodině hned několikanásobný důvod k přípitku a také přiznal, že se nakonec ocitl u plotny. "Táta uvařil guláš, takže bude lepší než ode mě," řekl.

Pepa Nemrava patřil mezi výrazné tváře gastronomické televizní show, kde byl zprvu považován za mistra českých klasik, ale nakonec prokázal i nevídané cukrářské dovednosti. V pátek 19. března měli jmeniny Josefové, a tak se u Nemravů slavilo - i když nakonec jen ve dvou.

"Teď jsem dohřál guláš. Ale nedělal jsem ho, jenom si mě pozvali, abych ho ohřál (směje se). Vařil ho můj táta, takže bude lepší než ode mě. Jedu domů a budu slavit jenom s manželkou, bohužel se víc nedá," řekl Pepa Nemrava v den svátku pro ŽivotvČesku.cz s tím, že v příbuzenstvu má hned několik svých jmenovců.

"U nás je to ještě dokonce tak, že kromě mě máme v rodině hned několik Josefů - můj táta je Josef, mojí manželky táta je Josef, můj švagr je Josef a můj synovec je narozený 19. března a dneska je mu 10 let. Ale společně jsme se dohodli, že to oslavíme mezi čtyřma očima. Žádná velká oslava letos nebude," připustil pro ŽivotvČesku.cz vynikající kuchař a soutěžící úspěšné kulinářské show, ve které zazářil.

Na chvíli, kdy se bude moci sejít s celou rodinou a připít si na zdraví, se už nesmírně těší. "Myslím si, že na rozvolnění a normální stav se už těší snad úplně každý. Začne se slavit, až to skončí – ale to budeme slavit hlavně konec samotné epidemie," dodal Pepa Nemrava pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.