Perfektní tělo Báry Basikové, které ukázala v plavkách, není zadarmo: Speciální systém stravování a forma díky synovi, říká

Zpěvačka Bára Basiková
Zpěvačka Bára Basiková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 7. 2021

Zpěvačka Bára Basiková (58) vzala svým fanouškům dech, když se na sociální síti ukázala v plavkách. Dokázala, že do starého železa necelé dva roky před šedesátkou rozhodně nepatří a že má postavu hodnou obdivu. Skvělé křivky ale nejsou zadarmo. "Už dva roky jím systémem 8/16, to znamená, že 16 hodin nejíte a 8 hodin můžete jíst cokoliv," řekla Bára Basiková pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, kdo ji udržuje v kondici.

Bára Basiková je jednou z nejvýraznějších českých zpěvaček, je také ale velmi pohlednou ženou, která ví, jak se udržet v kondici. Na Instagramu nedávno ukázala vkusnou fotografii v plavkách, kde jsou její perfektní křivky nepřehlédnutelné. Udržovat si skvělou postavu je pracné a ani oblíbená hudebnice ji nemá zadarmo.

"Myslím si, že mě udržuje stále ve formě můj syn, s ním se nezastavím. Potom už dva roky jím systémem 8/16, to znamená, že 16 hodin nejíte a 8 hodin můžete jíst cokoliv, je to v podstatě přerušovaný půst. Nejlepší je to třeba od 9 do 17 a do druhého dne nic nejíst," řekla Bára Basiková pro ŽivotvČesku.cz.

Syn Theodor udržuje slavnou maminku v pohybu, cvičení tak obvykle není nutné a ani na něj není moc času. Když je ale potřeba, umí se do něj Bára Basiková opřít. "Teď necvičím. Chodívala jsem dřív. Ale vždy, když se chci dostat trochu do kondice, tak chodím cvičit. Je povinnost každé ženy vypadat dobře a u zpěvaček a hereček to platí dvojnásob. Nechceme lidi na jevišti strašit," popsala zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz své pohybové návyky.

Přestože postavu zpěvačky lidé především obdivovali, u snímku na sociální síti si všimla i nelichotivých komentářů. "Ta fotka vznikla náhodou. Kamarádka mi říkala, že nejsem aktivní na Instagramu a měla bych přitlačit. Vůbec jsem to tam nechtěla dávat, nejsem příznivcem prezentování takových fotek a taky se na mě snesla vlna kritiky, proč vystavuji zadek na veřejnosti," dodala Bára Basiková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že z nenávistných vzkazů si velkou hlavu nedělá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.