Perský hřebec Ali Amiri ze SuperStar je k nepoznání. Mírné šediny a 8 kilo navíc. Prozradil, jak dnes žije

Zpěvák a lékař Ali Amiri
Zpěvák a lékař Ali Amiri
Foto: se souhlasem Aliho Amiri
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 3. 2021

Ali Amiri (41) se nesmazatelně zapsal do srdcí diváků soutěže Česko hledá SuperStar, které se zúčastnil v roce 2004. Jeho zpěv ho dostal až do finále, kde v pátém kole vypadl. Dnes už se ke smutku svých fanoušků zpěvu veřejně nevěnuje, je totiž ředitelem estetické kliniky a daří se mu dobře. "Trošku jsem vyrostl. Od SuperStar jsem přibral 7 nebo 8 kilo určitě," uvedl charismatický lékař pro ŽivotvČesku.cz.

V soutěži Česko hledá SuperStar byl sympatický Ali Amiri jedním z horkých favoritů na výhru. Od fanoušků si vysloužil přezdívku Perský princ a po jeho vyřazení v pátém kole finále byli mnozí smutní. Bohužel zpívat ho už dnes není možné slyšet. "Veřejně se zpěvu už nevěnuju vůbec, osobně ano, soukromě ano. Je to každodenní rituál mého života, ale dá se říct, že zpívám jen doma," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Ali Amiri.

Zpěv profesionálně pověsil na hřebík, úspěšně vystudoval a věnuje se medicíně. K vystupování má tak dnes už vskutku daleko. "Být lékařem je má hlavní práce, ale nemám nějaký limitovaný čas. Jsem spolumajitel, zakladatel a ředitel kliniky. Vede se mi dobře, nestěžuju si. Bojuju s těmi okolnostmi epidemie už víc než rok," vysvětlil Ali Amiri pro ŽivotvČesku.cz, jak se mu dnes daří.

Oblíbená pěvecká soutěž, která Amiriho a mnoho dalších mladých talentů proslavila, je stále v jeho vzpomínkách v pozitivním slova smyslu. "Vzpomínám v dobrém. Myslím si, že to pro mě byla obrovská zkušenost a věc, která mě hodně posunula dopředu," popsal pro ŽivotvČesku.cz Amiri, jak SuperStar vnímá s odstupem času.

Alimu bylo v době soutěže jen něco málo přes 20 let a pochopitelně prošel od té doby proměnou. Proměna v otce to ale zatím není. "Trošku jsem vyrostl. Od SuperStar jsem přibral 7 nebo 8 kilo určitě. Děti ještě nejsou aktuální téma," doplnil bývalý zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu