Pět let od svatby prozradila Marie Růžičková finanční detaily života s hokejovou legendou

Vladimír Růžička s manželkou Marií
Vladimír Růžička s manželkou Marií
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 12. 2022

Marie Růžičková (34), manželka Vladimíra Růžičky (59), zažívá krásné období. Letos společně oslavili pět let od vstupu do manželství a užívají si přítomnost krásné dcery Lejly, která jim dělá velkou radost. Pro ŽivotvČesku.cz sympatická maminka popsala, jak na svatební den vzpomíná a proč je dnes šťastnější než tenkrát. "Mám ten den pořád před očima," zdůraznila. A teprve až teď vyplavalo v rámci jejího manželství na povrch, že rodačka z Havířova není s hokejovou legendou kvůli penězům, jak její kritici tvrdili.

Uplynulo více než půl roku, kdy Vladimír Růžička dostal řadu gratulací k devětapadesátým narozeninám, sotva skončila oslava a už se blížila další. Uplynulo totiž pět let od doby, kdy s pohlednou Marií vstoupil do manželství.

"Máme předmanželskou smlouvu. Kdybychom se rozvedli, opustím náš dům a jdu sama do světa. Samozřejmě vím, že máme dítě a jeho táta by se vždy postaral, ale pro mě byla předmanželská smlouva důležitá a jsem ráda, že jsme ji podepsali," uvedla v knize Ženy za zády, kterou cituje Blesk, s tím, že peníze Vladimíra Růžičky pro ni nikdy nebyly motivací, proč s ním do manželství vstoupila.

Manželka hokejové legendy se pro ŽivotvČesku.cz o společném velkém dni rozpovídala. "Vzpomínám na naši svatbu s úsměvem, byl to nejkrásnější den v mém životě a Vláďa říká to samé. Byla jsem tenkrát v 5. měsíci těhotenství a bylo to všechno moc hezké," svěřila na dotaz Marie Růžičková.

Také popsala, jak se jejich vztah za těch několik let vyvinul. "Myslím, že jsem teď ještě šťastnější než tenkrát. Vše v životě jde nějakým směrem a nám se narodila krásná a zdravá dcera a rodinný život je teď skutečně jiný. Teprve s dítětem člověk objeví ty důležité hodnoty," zhodnotila pro ŽivotvČesku.cz manželství s olympijským vítězem z Nagana jeho drahá polovička, jež mu v roce 2017 přivedla na svět dceru Lejlu. V současnosti se rodina připravuje na Vánoce, které si celá rodina umí rozhodně užít, kdy dodržuje řadu tradic.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.