Petr Čtvrtníček skončil na JIP s koronavirem. Přeji mu rychlé uzdravení, říká kolega Milan Šteindler

Petr Čtvrtníček a Milan Šteindler
Petr Čtvrtníček a Milan Šteindler
Foto: Kundrát / CNC / Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 9. 2020

Herec Petr Čtvrtníček (56) skončil v nemocnici s vážnými dechovými problémy. Minulý týden mu byla potvrzena nákaza koronavirem. Jeho kamarád a kolega Milan Šteindler (63) mu popřál na dálku, aby se z nejhoršího dostal a jeho stav byl opět dobrý.

"Bolí mě klouby a mám i další příznaky," svěřil se podle Blesku svým blízkým známý herec poté, co se dozvěděl o pozitivním výsledku testu na covid-19. Jenže to ještě netušil, že ho čeká mnohem horší průběh nákazy.

"Informaci slyším poprvé a nemile mě překvapuje. Popřál bych Petrovi především co nejrychlejší uzdravení a rekonvalescenci. My jsme si vždycky dělali srandu, že se neříká hezký den, nebo dobrý den, ale lehký průběh. Na dálku mu přeji, aby se nejen co nejrychleji uzdravil, ale i lehký průběh," řekl pro ŽivotvČesku.cz vynikající herec a režisér a velmi blízký kamarád Milan Šteindler, který s Čtvrtníčkem pracoval třeba na pořadu Česká soda.

Ke stávajícím bolestem, které neustupovaly, se přidaly také závažné potíže s dýcháním. Proto musel být převezen na oddělení JIP v pražském Motole a zatím není jasné, zda se jeho stav zlepšil, nebo ne, jak uvedl Blesk.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.