Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová s provinilými výrazy ve společnosti: Psycholog popsal úskalí toho, když si ženy přebírají muže

0182-petr-kolecko-denisa-nesvacilova (1) (1)
0182-petr-kolecko-denisa-nesvacilova (1) (1)
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 20. 9. 2022

Na premiéru nového muzikálu Biograf láska si vyrazil scenárista Petr Kolečko (38) spolu se svou novou partnerkou Denisou Nesvačilovou (31). Té dal přednost před matkou svého syna Jiříčka (2), modelkou Anetou Vignerovou (34). Dvojice však na společných fotografiích z večera působí, jako by k sobě snad ani nepatřila, a vypadá to, že si oba dávali dobrý pozor, aby nedali najevo příliš vzájemné náklonnosti. Celá situace tak působí, jako by měli špatné svědomí. Pro ŽivotvČesku.cz o tom, jaká rizika to může mít, když si ženy vzájemně přebírají partnery, promluvil renomovaný psycholog Jeroným Klimeš.

Českým showbyznysem nedávno zahýbala zpráva o rozpadu vztahu scenáristy Petra Kolečka a modelky Anety Vignerové. Tu scenárista opustil, aby ji v podstatě ihned nahradil pohlednou herečkou Denisou Nesvačilovou, se kterou se údajně měl sblížit během natáčení seriálu Pálava. Nezabránil tomu ani fakt, že dvojice, která spolu ve vztahu byla zhruba tři roky, spolu vychovávala syna Jiříčka (2).

Podle Kolečka vztah s Vignerovou dlouhodobě nefungoval, jeho rozpad byl tak logickým vyústěním. "Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní," řekl nedávno Blesku. Vztah s Denisou Nesvačilovou označil tvůrce řady zdařilých seriálů jako »něco čerstvého a krásného« a uvedl, že herečka prý nestojí za krachem jeho vztahu. Aneta Vignerová si však myslí něco jiného a několikrát pro různá média promluvila o nevěře, ačkoli to její dnes již expartner vytrvale popírá.

Na muzikálové premiéře, kam si dvě nové hrdličky české mediální scény vyrazily, se však k sobě pár choval podivně. Přestože se o jejich vztahu veřejně ví, dvojice působí, jako by byla nesvá z toho, že je společně viděna, a dokonce působí mírně provinile. Vzhledem k tomu, jaké kontroverze celá aféra vzbudila, se tomu nelze divit. Podle psychologa Jeronýma Klimeše (55), který se na partnerské vztahy specializuje, za tím však může být také něco víc. Denisa Nesvačilová si totiž podvědomě může být vědoma toho, do jakého rizika se svým novým vztahem pouští.

Je tu totiž poměrně velké riziko, že Denisina nová známost do budoucna nedopadne dobře. Aneta Vignerová totiž není první žena, kterou Petr Kolečko opustil, přestože spolu měli děti. Podobný osud potkal již jeho první manželku, se kterou má dva syny. "Když už ten pán v minulosti rodinu opustil, může se celkem právem obávat, že jí v budoucnu může potkat totéž. Protože její nový partner očividně řeší potíže ve vztahu tím způsobem, že jednoduše změní lokál," varoval odborník pro ŽivotvČesku.cz.

Co ženy vede k tomu, aby dobrovolně do takové nejistoty vstupovaly, se pokusil Jeroným Klimeš rovněž přiblížit. "Tomu děvčeti je kolem třicítky, je svobodná, tak je možné, že podvědomě hledá otce pro své děti," nastínil možné vysvětlení počínání mladé herečky pro ŽivotvČesku.cz s tím, že určitá část žen podvědomě sahá po »již prověřených mužích«.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.