Reklama:

Petr Kolečko se točí v kruhu: Jeho ex Aneta Vignerová ho zvěčnila ve své posteli

Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 3. 2023

Aneta Vignerová (35) na sociální síti opět vystrčila růžky a sdílela záběry, na kterých je zachycený její syn Jiřík (3) se svým otcem Petrem Kolečkem (39), jak spolu sedí v modelčině posteli. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se pár loni koncem roku za dramatických okolností nerozešel a známý scenárista poté neskončil v náruči herečky Denisy Nesvačilové (31), se kterou již nějakou dobu měl udržovat poměr. Přestože někdejší miss později video ze sítě odstranila, vyvolala opět stín pochybností, jak to v nejsledovanějším milostném trojúhelníku Česka aktuálně je a zda se znovu nechystá Kolečkův návrat k rodině, kterou již několikrát opustil kvůli jiné ženě. O notorických nevěrách pro ŽivotvČesku.cz promluvil psycholog Jeroným Klimeš (55).

Reklama:

Vztahové veletoče Petra Kolečka začaly nabírat na obrátkách loni koncem léta, kdy vyšlo najevo, že vedle své partnerky Anety Vignerové, se kterou má syna Jiříka, udržuje za jejími zády vztah také s herečkou Denisou Nesvačilovou, se kterou se měl sblížit během natáčení seriálu »Pálava«. Následoval rozchod s matkou scenáristova syna, která se o situaci dověděla poměrně nepříjemně z médií.

Reklama:

O dva měsíce později ale všímaví fotografové bulvárních médií vyfotili Kolečka a Vignerovou v jednom pražském baru ve velmi družném hovoru a poměrně intimní situaci. Dvojice se následně vyjádřila tak, že chce svému vztahu dát ještě šanci a pokusit se na něm zapracovat. Jak se ale ukázalo, zároveň se Petr Kolečko nepřestal stýkat ani s Denisou Nesvačilovou, a tak mu krátce před Vánoci dala Aneta Vignerová sbohem, které mělo být definitivní.

Nyní se ale zdá, že »velmi křehké vztahy«, které mezi sebou modelka a scenárista mají, se stále vyvíjí a mění. Redaktor webu Super, stejně jako další bulvární média, totiž zaznamenal, že Aneta Vignerová na sociální síti Instagram sdílela ve Stories video, které později odstranila. To obsahovalo záběry na Petra Kolečka, jak po boku syna Jiříka sedí v posteli své expartnerky.

Vzhledem k tomu, že video po čase opět zmizelo a krásná brunetka se k němu dosud nevyjádřila, není zřejmé, za jakých okolností bylo pořízeno. Mohlo se tak jednat pouze o návštěvu malého chlapce, stejně tak je ale možné, že ve vztahu odloučené dvojice došlo opět k vývoji. Vzhledem k přelétavosti scenáristy a režiséra Petra Kolečka, který již v minulosti opustil svou exmanželku Gabrielu Kolečkovou a jejich dvě děti, jsou pravděpodobně možné obě varianty.

Redakce před časem oslovila špičkového psychologa Jeronýma Klimeše, který poukázal na nejpravděpodobnější důvod, který za Kolečkovými vztahovými výkyvy stojí. Podle něj by se i Denisa Nesvačilová měla raději mít na pozoru.

"To jsou ti chlapi, když jsou nespokojení ve vztahu, tak to řeší změnou »lokálu«. Pokud mu je 39 let, tak vidíme, že to za tu dobu stačil otočit několikrát. Takže tady jde o to, že i když nevíme, co je tam za problém, tak ten problém tam ale je. Je zjevné, že vztah, i když jsou v něm děti, nebere jako závazek, který je potřeba dotáhnout do konce, to je hlavní problém. Tihle muži vždy ten projekt načnou, ale pak ho nejsou schopni dotáhnout do konce. To znamená, že věrnost neberou jako nějakou hodnotu, druhá varianta je, že když jsou nespokojení, tak změní »lokál«," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz odbornou veřejností uznávaný psycholog.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: