Petr Poláček skončil v nemocnici. Na měsíc se vyřadil z pracovního procesu. Promluvil o zranění i bolestivém rozvodu

Zpěvák Petr Poláček s rodinou
Zpěvák Petr Poláček s rodinou
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 12. 2021

Rok 2021 nebyl dvakrát šťastný hned pro několik párů českého showbyznysu, které se rozhodly rozejít. Stejně dopadlo i manželství »českého Bon Joviho« Petra Poláčka (37), který se s manželkou Kateřinou rozvádí a bude tak řešit mimo jiné péči o společného syna Tobiáše (3). Ale také vánoční svátky mu přinesly smůlu, protože se zranil a musel do nemocnice. "Verdikt lékařů byla natržená achillova pata a sádra na čtyři týdny," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Petr Poláček přiznal krach manželství s pohlednou Kateřinou (za svobodna Hukovou) – spolu vychovávají malého syna. Manželé se brali v pražském kostele sv. Prokopa po tříleté známosti v roce 2017 – zásnuby, které svatbě předcházely, proběhly slavnostně na Štědrý den rok před. Svědky sňatku byli moderátor Bořek Slezáček (54) a Filip Janeček, syn uznávaného producenta Františka Janečka (77). Přesto, že si Petr Poláček musí projít rozvodovým řízením s tanečnicí a matkou jeho dítěte, rodina pro něj zůstává velmi důležitá.

Pět let trvalo jeho manželství, které má bolestivou dohru. "Rozvádíme se, takže si myslím, že nás to bolí oba, ale takový je život. Třeba se jednoho dne na váš dotaz ohledně návratu, k sobě vrátíme, protože i dospělí si zhodnotí svůj život. Máme krásného tříletého syna, zbytek je velmi intimní a soukromá záležitost," uzavřel pro ŽivotvČesku.cz talentovaný zpěvák, který v současné době pracuje u Policie České republiky a působí také jako trenér Krav magy (bojové umění, systém sebeobrany).

Před 17 lety Petr Poláček zazářil v historicky první řadě televizní soutěže SuperStar, kde skončil na devátém místě. V prvním finálovém kole letošního ročníku ho diváci mohli vidět společně s ostatními finalisty s výjimkou vítězky Anety Langerové (35) a Petry Páchové (35). "Přišli jsme si to užít a když jsme byli na podiu, nikdo nechtěl věřit, že už to je 17 let," vyjádřil se pro ŽivotvČesku Julián Záhorovský (37), kolega a jeden z TOP 10 SuperStar.

Konec roku 2021 však pro Petra Poláčka nebyl radostný ani v osobním životě, ani co se týče zdraví, protože během svátečních dnů skončil v nemocnici v péči zdravotníků. Na sociálních sítích se »pochlubil« fotkou na invalidním vozíku, kde má pravou nohu až po koleno v sádře. A ke zranění přišel poměrně jednoduše.

"Před čtyřmi dny jsem špatně došlápl při běhu na tramvaj v Praze a bylo... Začala mě bolet achillovka, tak jsem raději zamířil na pohotovost. Verdikt lékařů byla natržená achillova pata a sádra na čtyři týdny," popsal pro ŽivotvČesku.cz sympatický zpěvák, který si díky oblibě legendárního rockera Jona Bon Joviho (58) a interpretaci jeho slavných písní získal přezdívku »český Bon Jovi«.

Povánoční čas tak tráví bývalý finalista SuperStar po zdravotnických zařízeních, kam dojíždí na pravidelné lékařské kontroly. Noha by se měla zahojit zhruba za čtyři týdny, horší to bude v případě zlomeného srdce – city se bohužel tak snadno nedají řešit, ale i rozchody jsou součástí života. Ne vždy věci dopadnou podle toho, jak by si člověk představoval.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.