Petr Rychlý se vyjádřil videem k aprílovému počasí. Jděte už s tím do..., vzkázal do nebe

Herec Petr Rychlý
Herec Petr Rychlý
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 4. 2021

Herec Petr Rychlý (55) má stejně jako spousta dalších lidí až po krk počasí, které jaru vůbec neodpovídá. Na mnoha místech České republiky sněží, dokonce i v nížinách a duben tak přinesl skutečně aprílovou atmosféru. "Jděte už s tím do p...," vzkázal herec k nebi ve vtipném videu, v němž situaci komentuje.

Sníh a nízké teploty jsou začátkem dubna nepříjemným překvapením, obzvláště poté, co na konci března padaly rekordy a venku bylo jako v létě. Náhlou změnu počasí moc lidí neocenilo, mezi těmi, kteří si už přejí jaro, je i herec Petr Rychlý.

Petr, jež je aktuálně účastníkem hvězdné show plné kostýmů na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici, počasí okomentoval vtipným videem na svém profilu. "No, paráda. Nejsem na horách, jsem normálně doma. To je mazec! Jděte už s tím do p...," říká oblíbený bavič v zasněženém prostředí.

Nejen Petra Rychlého, ale zřejmě i další spoustu lidí nepotěší, že počasí ani v následujících dnech nebude ideální. "V pondělí ještě teploty okolo 14 až 18 stupňů Celsia, pak je tam příliv studené fronty, která vrátí sněžení nejen do hor ale i středních nadmořských výšek. A tedy příští týden teploty v ranních hodinách budou klesat pod bod mrazu, takže se dá očekávat náledí," uvedla pro ŽivotvČesku.cz meteoroložka Dagmar Honsová.

Sněhové přeháňky se neobjevily jen na horách, ale také v nížinách. Teploty klesají v nočních hodinách i do minusových hodnot a zdá se, že posledních záchvěvů zimy se jen tak nezbavíme.

Za necelý měsíc začíná astronomické léto, ale počasí v poslední době nepřipomíná ani jaro....

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu