Petr Rychlý v show plné kostýmů jako Rytmus. Kolegyně prozradila, za co jí děkoval

Herec Petr Rychlý jako rapper Rytmus
Herec Petr Rychlý jako rapper Rytmus
Foto: se souhlasem TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 3. 2021

Show plná kostýmů vysílaná na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici bude v neděli plná speciálních hostů. Jedním z nich bude i Eva Decastelo (42), která přišla do studia podpořit Petra Rychlého (55), jež se vtělí do slovenského rappera Rytmuse (44). Vnadná herečka si tak zopakuje svou roli z videoklipu k písni Zlatokopka a v pořadu vystoupí zcela poprvé. "Já osobně se do té show nikdy nedostanu, protože neumím ani zpívat, ani tancovat," uvedla Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz.

Jedna z nejkrásnějších českých hereček malých rolí Eva Decastelo se v neděli stane speciálním hostem show plné kostýmů, v níž se osobnosti českého showbyznysu vtělují do podob slavných hvězd české i zahraniční scény. Nestane se stálým účastníkem ani speciálním porotcem, ale výjimečným hostem.

Eva si v pořadu zopakuje svou roli z videoklipu k písni Zlatokopka od rappera Rytmuse. Kontroverzního muzikanta bude v nedělním dílu představovat herec Petr Rychlý a Decastelo mu neváhala pomoct. "S Agátou jsme strávily super celý den ve Tváři, bylo to hrozně příjemné. Já osobně se do té show nikdy nedostanu, protože neumím ani zpívat, ani tancovat. Moje jediná šance byla, když mě Agáta oslovila, jestli bych do toho s ní nešla. Agátu pro změnu oslovil Petr Rychlý," uvedla vnadná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

"Bylo milé, že Petr pak za námi přišel a děkoval, že jsme s ním do toho šly. Podařilo se mu sehnat i kolegu, který hrál Agátě přítele, i ten je autentický. Strašně se mi líbilo, že nám vřele děkoval, že jsme ho podpořily. Agáta líbá stejně dobře, jako před lety," popsala Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz svou zkušenost z natáčení oblíbené show.

Nejúspěšnější tuzemská komerční stanice představila formát v roce 2016, ten se od té doby stále setkává s diváckou oblibou. Aktuálně na obrazovkách běží řada s podtitulem Šampioni, které se účastní slavné osobnosti, které show již jednou prošly.

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (42) je nesmírně atraktivní ženou, která popírá zákony...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu